Nejlepší


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem tričko k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka tričko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: online, Oděvy, k vytištění, obrázek, zdarma, Tričko, ke stažení, k tisku, pro děti, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Tričko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tričkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy nebo také tužky. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku tričko lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tričkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelové tužky a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Zvonilka, Shimmer a Shine, Lví král anebo Gormiti. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme k uložení jsou: Popeláři, drak, vláček, netopýr a traktor. Ať vám omalovánka tričko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů