Nej omalovánky


Omalovánka tenistky

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná tričko k omalování pro děti. Omalovánka tričko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, Tričko, k tisku, Oděvy, obrázek, pro děti, k vytištění, online, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tričkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, umělecké tužky, uhly a nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici dlouhá řada. Obrázek tričko lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s tričkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, druhy jídel nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Roblox, Littlest Pet Shop, Zvonilka případně Superčarodějnice. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, lokomotiva, loď, dinosauři nebo též psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou trička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů