Výběr obrázků


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem tričko k obarvování pro malá děcka. Omalovánka tričko je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, Tričko, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, pro děti, k vybarvení, online, k vytisknutí, k tisku, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s tričkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, vodové barvy, temperové barvy a olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tričko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tričkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. zvýrazňovače, fixy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zvířata a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spiderman, Mašinka Tomáš, Pan Včelka, Toy Story anebo Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, čert, lokomotiva s vagónky, auto případně piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tričko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů