Výběr omalovánek


Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka tričko k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem tričko k obarvení pro holky. Omalovánka tričko je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vytištění, omalovánka, vymalovánky, k vybarvení, domalovánky, dětské obrázky, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, k vytisknutí, Tričko, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tričkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, voskovky, tempery, akrylové barvy případně křídy. Možností je dnes pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tričko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tričkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba propisovací tužky, voskovky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego, Fifi z Květíkova, Avatar, Grinch a Kamarád Timmy. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: auto, lokomotiva, sněhulák, koně anebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou trička.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů