Nej omalovánky


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tričko k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem tričko k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka tričko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, k vybarvení, ke stažení, k tisku, online, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, k vytištění, obrázky, domalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s tričkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, fixky, olejové pastely případně zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro holky vskutku mnoho. Omalovánku tričko lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s tričkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, voskovky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, zvířata a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Fortnite, Rexík, Letopisy Narnie, Sněhurka a Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: auta, mašinka, sněhulák, slon nebo Popeláři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tričko.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů