Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku označená tričko k omalování pro holku i kluka. Omalovánka tričko je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, ke stažení, k vybarvení, online, k tisku, obrázky, zdarma, Oděvy, Tričko, k vytisknutí, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Tričko k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s tričkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tužky, voskové tužky, křídy anebo fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku tričko lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s tričkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, druhy jídel, druhy automobilů a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Equestria Girls, Astroboy, Avengers a princezna Sofie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme k uložení jsou: auta, lokomotiva, miminko, princezna případně mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tričko.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů