Výběr obrázků


Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tričko zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem tričko ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka tričko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: domalovánky, obrázek, online, ke stáhnutí, pro děti, omalovánky, obrázky, omalovánka, zdarma, ke stažení, zadarmo, k vytištění, k tisku, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tričkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, voskovky, uhly a nebo vodové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší fakt mnoho Omalovánku tričko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tričkem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, propisovací tužky nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, druhy ptáků nebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Johnny Bravo, Lví král, Ferda mravenec, Na vlásku a Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, traktor, pes, auta nebo též čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou tričko.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů