Doporučené


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem tričko ke kreslení pro dospělé. Omalovánka tričko je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, Tričko, obrázky, pro děti, Oděvy, obrázek, online, ke stažení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tričkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, olejové pastely, uhly, fixy a voskovky. Možností je pro seniory k dispozici pestrá škála. Omalovánku tričko lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s tričkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, olejové pastely a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Tarzan, Monster High, Doba ledová, Indiana Jones nebo také Chuggington. Je však složité je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, draci, liška, slon případně psi. Ať vám omalovánka tričko přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů