Výběr obrázků


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tričko zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná tričko k obarvování pro seniory. Omalovánka tričko je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, zdarma, pro děti, vymalovánky, online, Oděvy, Tričko, omalovánka, ke stažení, obrázky, ke stáhnutí, obrázek, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s tričkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - křídy, propisovací tužky, voskovky, zvýrazňovače případně temperové barvy. Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku tričko lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s tričkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. křídy, propisovací tužky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, písmenka a hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Zvonilka, Krtek, Elena z Avaloru, Mašinka Tomáš a Anabela: Vánoční přání. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: loď, piráti, princezna, čert či mašinka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka trička bude líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů