Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tričko k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná tričko k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka tričko je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tričko - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tričko - A5            Omalovánka - Tričko - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tričko patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, obrázek, k tisku, obrázky, zdarma, online, k vytištění, Tričko, k vytisknutí, ke stažení, Oděvy

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tričko k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s tričkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, grafitové tužky, voskové tužky, akrylové barvy nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku tričko lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s tričkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskovky, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i tričko :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, různé sporty anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Shrek, My little pony, Mimoni, Angry birds a nebo Bob a Bobek. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: princezna, houby, plachetnice, auta nebo též miminko. Ať vám omalovánka tričko přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů