Nej pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vesmírná raketa k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná vesmírná raketa k vybarvování pro chlapce. Omalovánka vesmírná raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, dětské obrázky, k tisku, Vesmírná raketa, pro děti, k vybarvení, Vesmír, zadarmo, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, domalovánky, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vesmírná raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s vesmírnou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, tužky, voskové tužky a fixy. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek vesmírná raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vesmírnou raketou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pera, vodové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, květiny, čísla a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, písmena a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Madagaskar, Pošťák Pat, Power Strangers, Na vlásku anebo Furby. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: netopýr, liška, miminko, loď či pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vesmírná raketa.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů