Doporučujeme


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vesmírná raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná vesmírná raketa k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka vesmírná raketa je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Vesmír, ke stažení, Vesmírná raketa, pro děti, zdarma, k vybarvení, obrázek, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vesmírná raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s vesmírnou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, tempery, olejové pastely či voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku vesmírná raketa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s vesmírnou raketou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelky, propisovací tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířátka anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Shimmer a Shine, princezna Sofie, Želvy Ninja, Furby a nebo Méďa Béďa. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, psi, slon, kočka a traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vesmírná raketa.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů