Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka vesmírná raketa zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem vesmírná raketa k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka vesmírná raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, k tisku, k vytištění, Vesmírná raketa, Vesmír, pro děti, obrázky, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vesmírná raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s vesmírnou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, tempery, grafitové tužky a nebo křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku vesmírná raketa lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s vesmírnou raketou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. olejové pastely, pastelové tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé sporty a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Astroboy, Kačer Donald, Littlest Pet Shop anebo Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: auta, loď, Popeláři, princezna a princ nebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování vesmírné rakety.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů