Top obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vesmírná raketa k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem vesmírná raketa k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka vesmírná raketa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, zadarmo, obrázky, Vesmírná raketa, pro děti, omalovánka, online, dětské obrázky, k vytisknutí, ke stáhnutí, k tisku, omalovánky, Vesmír, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vesmírná raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s vesmírnou raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, křídy, fixky a pera. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek vesmírná raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s vesmírnou raketou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. pastelové tužky, vodové barvy nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, rostliny, kytky a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jídla nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Toy Story, Kniha džunglí, Krteček, Pošťák Pat anebo Harley Quinn. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, raketa, kočka, hasiči případně princezna. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka vesmírné rakety bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů