Top šest


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vesmírná raketa k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná vesmírná raketa k omalování pro ženy. Omalovánka vesmírná raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: vymalovánky, obrázky, k vytištění, k tisku, omalovánka, elektronické omalovánky, dětské obrázky, pro děti, zadarmo, ke stažení, Vesmírná raketa, k vytisknutí, online, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vesmírná raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s vesmírnou raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, uhlíky, grafitové tužky anebo olejové pastely. Malovacích potřeb je pro prcky vskutku mnoho. Obrázek vesmírná raketa lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vesmírnou raketou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peněženku případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, jídla a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Medvědí bratři, Ledové království, Bezzubka, Holly Hobbie případně Mickey mouse. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: čert, hasiči, vláček, Popeláři či psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s vesmírnou raketou.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů