Doporučené


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka budovy k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vesmírná raketa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem vesmírná raketa k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka vesmírná raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vesmírná raketa - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Vesmírná raketa - A5            Omalovánka - Vesmírná raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vesmírná raketa patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, omalovánky, k tisku, pro děti, vymalovánky, Vesmír, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, online, Vesmírná raketa, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vesmírná raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s vesmírnou raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, vodové barvy, tempery a nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici široká škála. Omalovánku vesmírná raketa lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vesmírnou raketou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i vesmírnou raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Tlapková patrola, Zhu Zhu Pets, Lego friends, Kung Fu Panda a Bob a Bobek. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, princezna, Santa Klaus nebo též hasiči. Ať vám omalovánka vesmírná raketa přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů