Nejlepší


Omalovánka Rakety určená k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem datel k vybarvení pro malé děti. Omalovánka datel je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vytištění, k vytisknutí, Datel, obrázek, ke stažení, k tisku, k vybarvení, Ptáci, zdarma, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s datlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhly, voskové tužky, vodové barvy nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek datel lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s datlem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, uhly anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, sporty a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, rostliny a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Šmoulové, Hledá se Nemo, Spiderman případně Pošťák Pat. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, plachetnice, koně, auta a vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku datel.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů