Výběr obrázků


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka datel zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem datel k obarvování pro větší děti. Omalovánka datel je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánky, online, ke stažení, k vytištění, Ptáci, obrázky, k vybarvení, obrázek, vymalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s datlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako tempery, pastelky, olejové pastely, fixy nebo též zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek datel lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s datlem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba tempery, pastelky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, jídla a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, zvířata a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Bob a Bobek, Teletubbies, Medvídek Pú a nebo Aladin. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, princezna, kočka, dinosauři anebo čert. Ať omalovánka datel přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů