Nej obrázky


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka datel k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem datel k omalování pro prcky. Omalovánka datel je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, domalovánky, obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, Ptáci, zadarmo, online, k vybarvení, omalovánky, omalovánka, pro děti, Datel, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s datlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, vodové barvy, voskovky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro seniory fakt mnoho Omalovánku datel lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s datlem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířátka a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, čísla a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Dumbo, Aladin, Superman, Mimoni či Plants vs. Zombies. Je ale těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které zde máme ke stažení jsou: draci, auta, auto, netopýr a loď. Ať omalovánka datel přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů