Nej pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s názvem datel k obarvování pro chlapečky. Omalovánka datel je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, dětské obrázky, k vybarvení, zdarma, online, Datel, vymalovánky, omalovánky, pro děti, k vytisknutí, k tisku, omalovánka, obrázky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s datlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, propisovací tužky, křídy, voskové tužky případně fixky. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku datel lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s datlem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, pohádkové postavy nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Kniha džunglí, pes Pluto, Trollové, Život brouka anebo Avengers. Je ale těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, hasiči, liška nebo také princezna. Ať vám omalovánka datel přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů