Nejvyhledávanější


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka datel zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná datel k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka datel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vytisknutí, domalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázky, zdarma, k vybarvení, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s datlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, propisovací tužky, tužky, grafitové tužky nebo také uhlíky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku datel lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s datlem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, propisovací tužky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, různá zvířata a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, hudební nástroje a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Hulk, Malá mořská víla, Diddl, Anna a Elsa anebo Bratz panenky. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, vláček, mašinka, Santa Klaus a nebo koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou datel.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů