Doporučené


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná datel k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka datel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, Datel, k tisku, zdarma, Ptáci, obrázek, online, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Datel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s datlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, voskové tužky, uhlíky a zvýrazňovače. Možností je dnes pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku datel lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s datlem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, zaměstnání lidí nebo též různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Avengers, Lion King, Sněhurka, Bezzubka anebo Kocour Garfield. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, čert, netopýr, sněhulák a loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou datla.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů