Doporučujeme


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka datel zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem datel k obarvení pro větší děti. Omalovánka datel je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, pro děti, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, zdarma, vymalovánky, online, Ptáci, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s datlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tužky, křídy, fixy či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku datel lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s datlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba voskovky, tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířátka, různé sporty a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmena případně druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Popelka, Plants vs. Zombies, Rumcajs, Pošťák Pat a Minecraft. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, pes, slon, princezna nebo také auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s datlem líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů