Top obrázky


Omalovánka tenistky

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná datel k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka datel je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, Datel, zdarma, obrázek, k tisku, obrázky, Ptáci, pro děti, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s datlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, tužky, temperové barvy, voskovky nebo také uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku datel lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s datlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání anebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy My little pony, Paw patrol, Kačer Donald, Avengers nebo též Červená Karkulka. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: pes, dinosauři, auta, princezna nebo raketa. Nechť omalovánka s datlem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů