Nejlepší


Omalovánka tenistky

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná datel k obarvování pro školáky. Omalovánka datel je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k vybarvení, Ptáci, Datel, ke stažení, zdarma, obrázky, k tisku, obrázek, k vytištění, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s datlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, pastelové tužky, voskové tužky nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku datel lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s datlem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, propisovací tužky nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, květiny a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, písmena a druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Avengers, Bezzubka, U nás na farmě, Mašinka Tomáš či Červená Karkulka. Je ale těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, astronaut, netopýr, dinosauři nebo též lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vám obrázek datla bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů