Nej pět


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem datel k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka datel je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, k vybarvení, obrázky, k tisku, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, online, Ptáci, Datel

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s datlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Obrázek datel lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s datlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, hudební nástroje nebo také pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Sněhurka, Harry Potter, Peter Pan či Flintstoneovi. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, draci, plachetnice, astronaut a psi. Nechť omalovánka s datlem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů