Top pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem datel ke kreslení pro holčičky. Omalovánka datel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, obrázky, online, Datel, ke stažení, zdarma, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Datel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s datlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, voskové tužky, křídy nebo také propisovací tužky. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku datel lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s datlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhly a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů či postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Harley Quinn, Ninjago, My little pony, Příšerky s.r.o. anebo Máša a medvěd. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, čert, mašinka, auta a nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s datlem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů