Top omalovánky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka datel k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku se jménem datel k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka datel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Datel - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Datel - A5            Omalovánka - Datel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Datel patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, online, ke stažení, k vytisknutí, Datel, Ptáci, k tisku, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Datel k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s datlem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, grafitové tužky, tempery a olejové pastely. Pomůcek na malování je pro děti opravdu mnoho. Obrázek datel lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s datlem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, akrylové barvy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i datla :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, kytky nebo též různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Aladin, Doba ledová, Tom a Jerry, Mimoni anebo Frozen. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, dinosauři, princezna, vláček nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek datla.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů