Výběr obrázků


Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka policejní auto zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná policejní auto k vybarvování pro holky. Omalovánka policejní auto je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policejní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policejní auto - A5            Omalovánka - Policejní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policejní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, vymalovánky, Auta, pro děti, omalovánky, zadarmo, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, elektronické omalovánky

Obrázek k vybarvení Policejní auto k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s policejním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, temperové barvy, akrylové barvy a nebo zvýrazňovače. Možností je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek policejní auto lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s policejním autem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří čas, zrak dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. křídy, olejové pastely anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, sporty, květiny a pochopitelně i policejní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, písmena a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Požárník Sam, Boule a Bill, Littlest Pet Shop, Among Us či Furby. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: vláček, loď, lokomotiva s vagónky, psi a lokomotiva. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka policejní auta bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů