Nejoblíbenější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka policejní auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem policejní auto ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka policejní auto je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Policejní auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policejní auto - A5            Omalovánka - Policejní auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policejní auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, omalovánky, online, omalovánka, zdarma, Auta, dětské obrázky, k tisku

Obrázek k vybarvení Policejní auto k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s policejním autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, voskové tužky, akrylové barvy anebo uhly. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku policejní auto lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s policejním autem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například pastelky, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, zvířata a pochopitelně i policejní auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Fortnite, Želvy Ninja, Princezna a žabák, Lion King a Harry Potter. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stažení jsou: traktor, auta, auto, hasiči a nebo plachetnice. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka policejní auta bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů