Nejhledanější


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná dítě v autě k vybarvování pro nejmenší děti. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, online, pro děti, obrázek, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Dítě v autě, zdarma, k tisku, Auta

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Dítě v autě k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, uhly, fixy, akrylové barvy a voskovky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku dítě v autě lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s dítětem v autětem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, uhly a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, sporty případně zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Spiderman, Myška Minie, Lego příběh, Spongebob či Toy Story. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: loď, sněhulák, kočka, koně a houby. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dítětem v autětem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů