Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek psa k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka se jménem dítě v autě k omalování pro dívky i chlapce. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, k tisku, k vytištění, pro děti, Dítě v autě, k vybarvení, online, Auta, obrázky, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dítětem v autětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, fixky, fixy, tužky či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku dítě v autě lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dítětem v autětem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhly, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, zaměstnání a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, různé sporty nebo také dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Ratatouille, Doba ledová, Shrek, Kung Fu Panda a Panenka Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme ke stáhnutí jsou: koně, kočka, princezna a princ, astronaut nebo psi. Věříme, že se vám obrázek dítěte v autěte bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů