Výběr obrázků


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek štěněte

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dítě v autě zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem dítě v autě k obarvení pro puberťáky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stáhnutí, dětské obrázky, ke stažení, zadarmo, pro děti, domalovánky, Dítě v autě, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, k tisku, omalovánky, online, elektronické omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dítětem v autětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, křídy, pera a propisovací tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici široká škála. Omalovánku dítě v autě lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dítětem v autětem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskovky, pastelové tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, sporty a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Lego friends, Pocahontas, Plamínek a čtyřkoláci anebo Asterix a Obelix. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, princezna, pes či piráti. Ať si vaše dítě užije omalovánku dítěte v autěte.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů