Top omalovánky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem dítě v autě k obarvování pro nejmenší děti. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, Dítě v autě, zdarma, k vytisknutí, obrázek, online, k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, Auta, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, tempery, olejové pastely nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dítě v autě lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dítětem v autětem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhly případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, sporty a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Krtek, Hannah Montana, Adiboo, princezna Sofie a Na vlásku. Je však náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: hasiči, plachetnice, Santa Klaus, astronaut anebo dinosauři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dítětem v autětem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů