Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená dítě v autě k vybarvování pro předškoláky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Auta, k tisku, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, online, obrázky, obrázek, Dítě v autě

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s dítětem v autětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, olejové pastely, propisovací tužky nebo též voskovky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku dítě v autě lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dítětem v autětem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například křídy, uhlíky či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, sporty nebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy My little pony, Scooby Doo, Pošťák Pat, Budulínek a Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, slon, princezna a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s dítětem v autětem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů