Nej pět


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná dítě v autě k omalování pro malé caparty. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, online, zdarma, Dítě v autě, ke stažení, Auta, obrázek, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s dítětem v autětem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tempery, uhlíky, fixky nebo také uhly. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku dítě v autě lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dítětem v autětem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. voskovky, tempery a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, sporty a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, písmena nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Myška Minie, Toy Story, Avatar, Popelka a Tarzan. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, miminko, mašinka, netopýr případně psi. Užijte si omalovánku dítěte v autěte, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů