Nejstahovanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem dítě v autě k vybarvení pro nejmenší děcka. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: Dítě v autě, zdarma, vymalovánky, pro děti, domalovánky, online, ke stáhnutí, Auta, ke stažení, k vytištění, dětské obrázky, obrázek, elektronické omalovánky, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, zvýrazňovače, pera a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky opravdu mnoho. Omalovánku dítě v autě lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s dítětem v autětem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, Lion King, Harley Quinn nebo také Krtek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stažení jsou: netopýr, lokomotiva, Popeláři, čert a astronaut. Užijte si omalovánku dítěte v autěte, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů