Nejoblíbenější


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dítě v autě k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dítě v autě k vybarvování pro holčičky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, zdarma, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky, k vybarvení, Dítě v autě, pro děti, Auta, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, voskové tužky, uhlíky či fixky. Kreslících potřeb je dnes pro ženy k dispozici pestrá škála. Omalovánku dítě v autě lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dítětem v autětem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří dětské oči, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba grafitové tužky, umělecké tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, písmenka a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bakugan, Anabela: Vánoční přání, Roblox, Simpsonovi a Dragon Ball Z. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, houby, hasiči, liška a nebo traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek dítěte v autěte.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů