Top obrázky


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem dítě v autě k omalování pro předškoláky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, zdarma, k tisku, online, obrázky, zadarmo, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, Dítě v autě, omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dítětem v autětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, olejové pastely, křídy a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Obrázek dítě v autě lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dítětem v autětem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, temperové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, čísla a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různé kytky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Spongebob, Lion King, Zhu Zhu Pets, Frozen a princezna Sofie. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, princezna, auto, vláček nebo též Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dítěte v autěte.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů