Nejlepší


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dítě v autě k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem dítě v autě k obarvování pro chlapečky. Dítě v autě musí být v autosedačce, což se dozvíte nejen z této omalovánky. Omalovánka dítě v autě je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dítě v autě - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dítě v autě - A5            Omalovánka - Dítě v autě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dítě v autě patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, online, Auta, obrázky, ke stažení, Dítě v autě, k tisku, zdarma, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Dítě v autě k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s dítětem v autětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, vodové barvy, olejové pastely, tempery či voskovky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici široká škála. Omalovánku dítě v autě lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dítětem v autětem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří počítač, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, vodové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i dítě v autě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Sněhurka, Littlest Pet Shop, Pan Včelka a Bratz panenky. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, traktor, lokomotiva s vagónky případně piráti. Nechť omalovánka s dítětem v autětem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů