Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná kukuřice k obarvení pro dívky i chlapce. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, Jídlo, Kukuřice, zdarma, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kukuřicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, grafitové tužky, tužky, vodové barvy případně voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku kukuřice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s kukuřicí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. olejové pastely, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, květiny, různá zvířata a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, rostliny nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Monster high, Bugs Bunny, Pocahontas, Anna a Elsa nebo též Duhová nevěsta. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, Popeláři, koně, piráti a nebo auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kukuřice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů