Nejhledanější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem kukuřice k vybarvování pro kluky i holky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, ke stažení, obrázek, k tisku, k vytištění, obrázky, Kukuřice, k vytisknutí, Jídlo, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s kukuřicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na kvalitní papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelové tužky, propisovací tužky, voskové tužky a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici celá škála. Obrázek kukuřice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kukuřicí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, druhy jídel, jídla a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířata anebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Gormiti, Asterix a Obelix, Roblox a Rio. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, auta, Santa Klaus, loď nebo také hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kukuřice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů