Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kukuřice k vybarvení pro puberťáky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, obrázek, pro děti, omalovánka, k vybarvení, k vytištění, zdarma, zadarmo, domalovánky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, k tisku, Jídlo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kukuřice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s kukuřicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pera, tužky, grafitové tužky anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kukuřice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kukuřicí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pera a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, hudební nástroje a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty nebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Hannah Montana, Pat a Mat, pes Pluto, Panenka Barbie případně U nás na farmě. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: plachetnice, lokomotiva, psi, piráti a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kukuřice.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů