Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kukuřice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem kukuřice ke kreslení pro nejmenší děti. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, obrázky, online, zadarmo, obrázek, omalovánka, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, k vybarvení, Jídlo, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kukuřice k vytištění pro děti

Omalovánka s kukuřicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, pera, grafitové tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kukuřice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kukuřicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zvířátka a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Shrek, Alf, Asterix a Obelix, Fifi z Květíkova anebo Kačer Donald. Je ale těžké je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, raketa, auta, netopýr nebo také princezna. Ať vám omalovánka kukuřice přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů