Nejlepší


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem kukuřice k vybarvování pro slečny. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, ke stažení, pro děti, Kukuřice, k tisku, k vytisknutí, zdarma, online, obrázek, Jídlo, k vytištění, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s kukuřicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskovky, uhlíky, voskové tužky a křídy. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku kukuřice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kukuřicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskovky či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, písmena anebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Šmoulové, My little pony, Pocahontas, Mickey mouse nebo též Bugs Bunny. Je však těžké a složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které zde máme k uložení jsou: Popeláři, sněhulák, auta, Santa Klaus nebo slon. Ať vám omalovánka kukuřice přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů