Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Obrázek raketoplánu

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem kukuřice k vybarvování pro naše milé prcky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, ke stažení, zdarma, k tisku, k vytištění, Jídlo, obrázek, Kukuřice, obrázky, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kukuřicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskovky, uhlíky, pera nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek kukuřice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kukuřicí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, voskovky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, písmena a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, sporty a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Na vlásku, Aladin, Kačer Donald, Lví král anebo Power Strangers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, čert, astronaut, loď a raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek kukuřice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů