Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek štěněte

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem kukuřice ke kreslení pro školáky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: omalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, Jídlo, Kukuřice, vymalovánky, ke stažení, k vytištění, k tisku, k vybarvení, online, domalovánky, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kukuřicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, voskovky, zvýrazňovače nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku kukuřice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kukuřicí má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, pastelky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, sporty, zvířátka a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, postavy z pohádek anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lego friends, Plamínek a čtyřkoláci, Kamarád Timmy, Lion King nebo Bugs Bunny. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, kočka, lokomotiva, houby případně astronaut. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka kukuřice bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů