Nej obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná kukuřice k vybarvení pro školáky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, Jídlo, pro děti, ke stažení, Kukuřice

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kukuřicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače nebo fixky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kukuřice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s kukuřicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze případně počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, zvířátka a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, čísla či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, Ledové království, Stašpytlík případně Teletubbies. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme ke stažení jsou: miminko, psi, Popeláři, auta anebo astronaut. Věříme, že se vám obrázek kukuřice bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů