Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kukuřice zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem kukuřice k vybarvení pro ratolesti. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, Kukuřice, Jídlo, k vytištění, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, zdarma, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kukuřice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kukuřicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, voskové tužky, tužky nebo též akrylové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti fakt mnoho Omalovánku kukuřice lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kukuřicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pera či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, jídla a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Equestria Girls, Ratatouille, Batman, Myška Minie anebo Lego. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, miminko, lokomotiva, princezna a nebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kukuřice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů