Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kukuřice k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem kukuřice k obarvení pro maminky. Kukuřice, oblíbená plodina pocházející z Ameriky. Kukuřice se běžně pěstuje i u nás. Plod kukuřice má žlutou barvu, dá se vařit, smažit nebo z něj udělat populární popkorn. Omalovánka kukuřice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kukuřice - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kukuřice - A5            Omalovánka - Kukuřice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kukuřice patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: zdarma, zadarmo, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánky, Kukuřice, obrázek, elektronické omalovánky, online, Jídlo, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kukuřice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kukuřicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, propisovací tužky, voskovky, zvýrazňovače a nebo tužky. Pomůcek na malování je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Obrázek kukuřice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kukuřicí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. křídy, propisovací tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, jídla a pochopitelně i kukuřici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, kytky nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Tarzan, Hello Kitty, Příběh hraček, Among Us nebo také Petr Pan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, hasiči, miminko, mašinka a auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kukuřicí.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů