Nejhledanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Židle k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Židle k vybarvení pro puberťáky. Omalovánka Židle je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Židle - A5            Omalovánka - Židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, ke stažení, domalovánky, Židle, zadarmo, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, online, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Židle k vytištění pro děti

Omalovánka s Židlí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, olejové pastely, umělecké tužky a nebo fixky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Židle lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Židlí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například tužky, křídy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Plamínek a čtyřkoláci, Avatar, Myška Minie a Teletubbies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holky které zde máme k uložení jsou: astronaut, kočka, lokomotiva, dinosauři nebo pes. Ať si vaše dítě užije obrázek Židle.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů