Nejoblíbenější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Židle k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Židle k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka Židle je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Židle - A5            Omalovánka - Židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázek, online, k vytisknutí, pro děti, obrázky, k vybarvení, k tisku, Ostatní, Židle

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Židle k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Židlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, propisovací tužky, tempery, zvýrazňovače a pastelky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Židle lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Židlí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například fixky, propisovací tužky případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, lidské profese, kytky a pochopitelně i Židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, druhy ptáků nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, Mickey mouse, Kniha džunglí, Pošťák Pat a Adiboo. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, raketa, houby, piráti nebo též lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Židle.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů