Doporučujeme


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Židle zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem Židle k obarvování pro slečny. Omalovánka Židle je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Židle - A5            Omalovánka - Židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, omalovánka, ke stažení, online, k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, ke stáhnutí, k vytištění, obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Židle k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Židlí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, křídy, akrylové barvy, voskovky a voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Obrázek Židle lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Židlí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelky, křídy nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, různá zvířata a pochopitelně i Židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, zvířata nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Stašpytlík, Kniha džunglí, Johnny Bravo, Zvonilka anebo Pinocchio. Je však velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: loď, psi, houby, drak případně mašinka. Ať omalovánka Židle přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů