Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek jukeboxu

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Židle k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem Židle ke kreslení pro děti. Omalovánka Židle je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Židle - A5            Omalovánka - Židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, online, Židle, ke stáhnutí, zadarmo, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, k vytištění, vymalovánky, zdarma, obrázky, Ostatní

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Židle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Židlí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, křídy, propisovací tužky nebo také pera. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek Židle lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Židlí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhlíky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, zaměstnání a pochopitelně i Židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Doraemon, Dragon Ball Z, Život brouka, Diddl nebo též Ice Age. Je ale velmi těžké je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, kočka, Santa Klaus, auto a lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka Židle přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů