Doporučujeme


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Židle k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Židle k omalování pro tatínky. Omalovánka Židle je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Židle - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Židle - A5            Omalovánka - Židle - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Židle patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, pro děti, Ostatní, k vytištění, obrázky, ke stáhnutí, zdarma, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Židle k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Židlí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelky, olejové pastely, zvýrazňovače a fixky. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Židle lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Židlí má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, pastelky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i Židli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zvířátka či druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Myška Minie, Shrek, Angelína balerína, Gumídci a IronMan. Je však složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky které tu máme k uložení jsou: houby, čert, lokomotiva s vagónky, netopýr nebo také raketa. Ať omalovánka Židle přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů