Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 18 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená Kniha Exodus 18 k omalování pro školáky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, domalovánky, vymalovánky, online, k vytisknutí, pro děti, omalovánka, obrázek, k tisku, elektronické omalovánky, Bible a křesťanství, ke stažení, k vybarvení, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kniha Exodus 18 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 18 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, pera, zvýrazňovače, vodové barvy a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 18 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 18 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, dětské oči nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pera a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, písmenka, rostliny a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Angelína balerína, Zhu Zhu Pets, Anna a Elsa, Among Us nebo také Tučňáci z Madagaskaru. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, draci, auta, Popeláři anebo sněhulák. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Kniha Exodus 18 líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů