Nejstahovanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Exodus 18 k vytisknutí

Omalovánka označená Kniha Exodus 18 k obarvení pro prcky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Kniha Exodus 18, k vytištění, zdarma, Bible a křesťanství, k tisku, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 18 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, tužky, tempery nebo též křídy. Potřeb na malování je pro seniory k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Exodus 18 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 18 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například grafitové tužky, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, postavy z pohádek a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Princezna a žabák, My little pony, Princezna Leonora, Avatar anebo Hulk. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, mašinka, princezna a nebo vláček. Nechť omalovánka s Kniha Exodus 18 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů