Top šest


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 18 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Kniha Exodus 18 k omalování pro učitelky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, vymalovánky, obrázek, zdarma, domalovánky, ke stažení, dětské obrázky, elektronické omalovánky, Kniha Exodus 18, k tisku, k vytisknutí, omalovánka, pro děti, omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 18 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, křídy, zvýrazňovače, olejové pastely či pera. Možností je pro kluky k dispozici široká škála. Obrázek Kniha Exodus 18 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 18 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, čas nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, jednotlivá zvířata a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Kniha džunglí, Letopisy Narnie, Hledá se Dory, Angry birds nebo Pan Včelka. Je ale hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, slon, princezna, plachetnice a nebo pes. Ať omalovánka Kniha Exodus 18 přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů