Nej omalovánky


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Exodus 18 k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Kniha Exodus 18 k omalování pro nejmenší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, Bible a křesťanství, Kniha Exodus 18, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázky, online, k vytisknutí, obrázek, k tisku, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Exodus 18 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, akrylové barvy, tužky a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro naše milé prcky k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Exodus 18 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Exodus 18 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří zrak dětí, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé sporty, pohádkové postavy a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, květiny a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Equestria Girls, Scooby Doo, Ledové království, Princezna Leonora případně Království lesních strážců. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, astronaut, hasiči, čert či Santa Klaus. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 18.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů