Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kniha Exodus 18 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Kniha Exodus 18 k vybarvení pro kluky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, dětské obrázky, domalovánky, Kniha Exodus 18, ke stažení, obrázky, online, omalovánka, zadarmo, vymalovánky, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Exodus 18 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, tempery, pastelové tužky či grafitové tužky. Možností je dnes pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Kniha Exodus 18 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Kniha Exodus 18 má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, temperové barvy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, rostliny a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, sporty a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, Superman, Krteček, Mašinka Tomáš a Červená Karkulka. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, piráti, astronaut, sněhulák nebo koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Exodus 18.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů