Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kniha Exodus 18 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná Kniha Exodus 18 k vybarvování pro holku i kluka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Exodus 17:1-7. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Exodus 18 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 18 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 18 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 18 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, Bible a křesťanství, pro děti, online, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, zdarma, Kniha Exodus 18, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 18 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Kniha Exodus 18 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, tužky, uhly případně olejové pastely. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Obrázek Kniha Exodus 18 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Exodus 18 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, čas nebo počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pastelky, křídy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, zaměstnání a pochopitelně i Kniha Exodus 18 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin anebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Gormiti, Hledá se Nemo, Kamarád Timmy nebo Rio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, sněhulák, Popeláři, auta a dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek Kniha Exodus 18.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů