Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod jménem košile k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka košile je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, Košile, k vytisknutí, Oděvy, obrázky, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, křídy, zvýrazňovače, vodové barvy a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Omalovánku košile lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s košilí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. uhlíky, křídy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, písmena, různá zvířata a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, jednotlivé druhy rostlin a různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Plants vs. Zombies, Krtek, Scooby Doo a Spiderman. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: dinosauři, koně, astronaut, drak a nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s košilí.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů