Nej pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka košile k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem košile k omalování pro nejmenší. Omalovánka košile je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, Košile, obrázky, obrázek, ke stažení, vymalovánky, pro děti, dětské obrázky, zadarmo, omalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, zdarma, ke stáhnutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Košile k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s košilí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, křídy, tempery, voskovky anebo voskové tužky. Možností je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek košile lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s košilí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, křídy případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, květiny a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Pixel art, Ledové království, Avatar, Teletubbies a Duhová nevěsta. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, lokomotiva s vagónky, auto, mašinka nebo též raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s košilí.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů