Top omalovánky


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem košile k omalování pro ratolesti. Omalovánka košile je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, pro děti, Oděvy, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, online, obrázky, Košile, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s košilí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, tužky, fixky či tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Obrázek košile lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s košilí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, kytky, čísla a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, květiny a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Superčarodějnice, U nás na farmě, Kocour Garfield, Blesk McQueen nebo také Harley Quinn. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, Santa Klaus, piráti, astronaut a psi. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku košile.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů