Top šest


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka košile k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem košile ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka košile je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, k vytištění, omalovánky, Košile, vymalovánky, online, k vytisknutí, pro děti, obrázky, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s košilí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, pastelové tužky, olejové pastely nebo také grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku košile lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s košilí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří dětské oči, peníze anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskové tužky, fixy případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Among Us, Lví hlídka, Avatar, Pocahontas anebo Petr Pan. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, astronaut, princezna, auto a raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s košilí.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů