Nejvyhledávanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem košile k omalování pro malá děcka. Omalovánka košile je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k tisku, pro děti, online, k vytištění, Košile, Oděvy, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, voskové tužky, vodové barvy, grafitové tužky nebo také tužky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku košile lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s košilí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. fixy, voskové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy sportů, písmenka, jídla a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky případně lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Lego příběh, Fortnite, Medvídek Pú a Superčarodějnice. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stažení jsou: netopýr, miminko, raketa, liška a dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem košile.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů