Výběr omalovánek


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem košile k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka košile je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, zdarma, obrázek, k vytištění, Košile, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázky, k tisku, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Košile k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelky, grafitové tužky, akrylové barvy a fixy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky vskutku mnoho. Obrázek košile lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s košilí má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, peněženku či čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například temperové barvy, pastelky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, zvířata a nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Fortnite, Avatar, Včelka Mája či Lion King. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: psi, slon, Popeláři, traktor anebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s košilí líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů