Nej pět


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná košile ke kreslení pro tatínky. Omalovánka košile je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, zdarma, obrázky, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, online, Košile, pro děti, obrázek, ke stažení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s košilí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, grafitové tužky, umělecké tužky nebo také křídy. Možností je pro chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku košile lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s košilí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, voskové tužky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy jídel nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Brawl stars, Medvídek Pú, Tarzan, Mimoni anebo Mickey mouse. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auto, vláček, princezna a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou košile.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů