Nej obrázky


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka košile k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná košile k vybarvování pro malé děti. Omalovánka košile je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stáhnutí, k tisku, vymalovánky, k vytisknutí, online, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stažení, domalovánky, pro děti, obrázek, obrázky, omalovánky, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Košile k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, tužky, umělecké tužky nebo také tempery. Možností je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek košile lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s košilí má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, pastelové tužky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, sporty, různá zvířátka a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Chuggington, Mario, Batman, Pokémon a Star Wars. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: princezna, slon, houby, lokomotiva případně čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku košile.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů