Doporučujeme


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka košile k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem košile k vybarvení pro malé děti. Omalovánka košile je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, Oděvy, obrázky, zdarma, k vybarvení, pro děti, Košile, k vytisknutí, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Košile k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, voskové tužky, pera, temperové barvy a nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku košile lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s košilí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixky, voskové tužky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Minecraft, Tlapková patrola, Příběh hraček, Among Us anebo Požárník Sam. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro prcky které tu máme ke stažení jsou: psi, pes, loď, kočka a astronaut. Věříme, že se vám obrázek košile bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů