Nejstahovanější


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka košile k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná košile k omalování pro seniory. Omalovánka košile je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Košile - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Košile - A5            Omalovánka - Košile - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Košile patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, vymalovánky, Oděvy, k vytištění, pro děti, dětské obrázky, Košile, obrázky, zadarmo, ke stáhnutí, k tisku, obrázek, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Košile k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s košilí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, propisovací tužky, voskové tužky nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku košile lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s košilí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, akrylové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i košili :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů případně jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Rumcajs, Chuggington, Gumídci, Shimmer a Shine a Pixel art. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, mašinka, astronaut a drak. Ať omalovánka košile přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů