Nejoblíbenější


Omalovánka s vánočním stromem

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Numeri 6 k vybarvování pro malá děcka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, online, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, Numeri 6, k tisku, zdarma, Bible a křesťanství, k vybarvení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tužky, fixky, uhlíky a křídy. Malovacích potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Obrázek Numeri 6 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmenka, sporty a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, květiny nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Simpsonovi, Ratatouille, Princezna Leonora anebo Červená Karkulka. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: raketa, psi, kočka, princezna a princ nebo též liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 6 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů