Nej obrázky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Numeri 6 k vybarvování pro chlapce i dívky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázek, k tisku, pro děti, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k vybarvení, online, Numeri 6, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Numeri 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, fixky, olejové pastely a uhly. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku Numeri 6 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, tempery a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, písmena a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, květiny a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Avatar, Bezzubka, Popelka, Medvídek Pú případně Harley Quinn. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme k uložení jsou: auta, slon, drak, sněhulák nebo též dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Numeri 6.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů