Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Numeri 6 k omalování pro ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, Numeri 6, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, zdarma, ke stažení, Bible a křesťanství

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pera, zvýrazňovače, umělecké tužky, olejové pastely anebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku Numeri 6 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 6 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pera, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, květiny nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Myška Minie, Mimoni, Příběh hraček, Ratatouille a Alf. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, psi, Popeláři, loď a nebo plachetnice. Nechť vám omalovánka s Numeri 6 přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů