Nej pět


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Numeri 6 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Numeri 6 k vybarvování pro větší děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytištění, dětské obrázky, zdarma, obrázek, online, ke stažení, obrázky, pro děti, domalovánky, vymalovánky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, pera a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Numeri 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 6 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, peníze či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, uhlíky případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, různá zvířátka a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Monster High, Zhu Zhu Pets, Hledá se Dory, My little pony či Frozen. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme k uložení jsou: liška, auto, lokomotiva, astronaut nebo též drak. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 6 líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů