Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Numeri 6 ke kreslení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, pro děti, obrázek, k vybarvení, k tisku, Numeri 6, Bible a křesťanství, zdarma, k vytisknutí, online, k vytištění

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Numeri 6 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, uhly, fixy, tužky anebo akrylové barvy. Možností je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek Numeri 6 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například fixky, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, různá zvířátka nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Pat a Mat, Tom a Jerry, Pinocchio nebo též Madagaskar. Je však náročné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stažení jsou: kočka, lokomotiva, princezna a princ, Santa Klaus případně traktor. Ať vám omalovánka Numeri 6 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů