Výběr omalovánek


Obrázek psa k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Numeri 6 k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem Numeri 6 k vybarvování pro dospělé. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: omalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, zdarma, Bible a křesťanství, k tisku, domalovánky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, Numeri 6, obrázky, ke stáhnutí, ke stažení

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Numeri 6 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tempery, grafitové tužky, křídy případně pera. Potřeb na malování je pro maminky k dispozici celá škála. Omalovánku Numeri 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 6 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu anebo počítač. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, tempery nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Na vlásku, Život brouka, Jak vycvičit draka, Pokémon anebo Požárník Sam. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: auta, kočka, Santa Klaus, dinosauři nebo též slon. Věříme, že se vám obrázek Numeri 6 bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů