Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Numeri 6 ke kreslení pro naše zlatíčka. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, zdarma, ke stažení, obrázky, Numeri 6, pro děti, Bible a křesťanství, online

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, fixky, uhly, olejové pastely a vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Obrázek Numeri 6 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba akrylové barvy, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířátka a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Krteček, Ninjago, Červená Karkulka, Ferda mravenec nebo také pes Pluto. Je ale velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, vláček, Santa Klaus, pes anebo netopýr. Ať vám omalovánka Numeri 6 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů