Nejstahovanější


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem Numeri 6 k obarvení pro holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: dětské obrázky, online, omalovánka, ke stažení, zadarmo, k vybarvení, pro děti, k tisku, obrázek, vymalovánky, Numeri 6, k vytisknutí, ke stáhnutí, k vytištění

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Numeri 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tempery, uhly, akrylové barvy nebo také uhlíky. Možností je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Numeri 6 lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Numeri 6 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, tempery nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, kytky, různé kytky a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, různé sporty případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Indiana Jones, Pinocchio, Power Rangers, Kačer Donald a Kuře Calimero. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna a princ, auta, lokomotiva s vagónky nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Numeri 6.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů