Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Numeri 6 k vybarvení pro malé ratolesti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Numeri 6, k tisku, domalovánky, k vytištění, omalovánka, k vybarvení, vymalovánky, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, obrázek, online, Bible a křesťanství, zadarmo

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek k vybarvení Numeri 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, uhly, fixy, propisovací tužky či pera. Výtvarných potřeb je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 6 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Gormiti, Roblox, Zhu Zhu Pets, Grinch nebo také Požárník Sam. Je ale problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auto, princezna, princezna a princ nebo též koně. Ať vám omalovánka Numeri 6 přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů