Nejoblíbenější


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Numeri 6 k vybarvování pro seniory. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, Numeri 6, online, zdarma, obrázky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Numeri 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, voskové tužky, uhly a křídy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek Numeri 6 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Numeri 6 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba fixy, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, čísla, lidské profese a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Astroboy, Bakugan, Ninjago a Adiboo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: raketa, princezna, astronaut, čert anebo princezna. Ať si vaše dítko užije malování Numeri 6.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů