Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka tenistky

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka strom k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená strom k obarvování pro chlapečky. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, dětské obrázky, k tisku, obrázky, domalovánky, zdarma, Květiny, obrázek, online, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Strom k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s sestromem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, olejové pastely, fixky, voskové tužky nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku strom lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sestromem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, květiny, druhy sportů a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Máša a medvěd, princezna Sofie, Roblox, Kocour Garfield případně Prasátko peppa. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, vláček, koně, netopýr či čert. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sestromem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů