Nejoblíbenější


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka strom k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem strom k obarvování pro dospělé. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, Strom, pro děti, k vytištění, obrázky, online, Květiny, obrázek, k tisku, zdarma, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Strom k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s sestromem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, křídy, uhly nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku strom lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sestromem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, počítač případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, propisovací tužky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, květiny a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy automobilů a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Pixel art, Myška Minie, Medvídek Pú, Sněhurka případně Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: princezna, auta, psi, Popeláři či loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka stromu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů