Top pět


Obrázek štěněte

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka strom k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem strom k obarvení pro naše zlatíčka. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, Strom, obrázek, online, zdarma, obrázky, ke stažení, Květiny, k vytisknutí, k vytištění, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Strom k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s sestromem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, fixky, voskové tužky nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku strom lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sestromem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, pastelky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, kytky a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, Křemílek a Vochomůrka, Lion King, Equestria Girls nebo též Aladin. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: astronaut, plachetnice, netopýr, princezna a lokomotiva. Ať omalovánka strom přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů