Doporučujeme


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka strom k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem strom k obarvování pro předškoláky. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, Strom, Květiny, obrázek, obrázky, ke stažení, k vytištění, online, k tisku, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Strom k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s sestromem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, tužky, pastelky, tempery anebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku strom lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s sestromem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, druhy jídel nebo také kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, princezna Sofie, Lego, Červená Karkulka a nebo Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, auto, drak, houby a loď. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s sestromem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů