Top obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka strom k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená strom ke kreslení pro nejmenší děcka. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, Květiny, k tisku, online, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, ke stažení, zdarma, Strom

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Strom k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sestromem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tempery, křídy, fixky, grafitové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Obrázek strom lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sestromem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tempery, křídy nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Toy Story, Mickey mouse, Barbie případně Ratatouille. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, lokomotiva, princezna a princ, drak či koně. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka stromu bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů