Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka strom k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná strom k vybarvování pro chlapečky. Stoletý pěkně rozvětvený strom. Pěkný obrázek z přírody. Omalovánka strom je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Strom - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Strom - A5            Omalovánka - Strom - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Strom patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, domalovánky, obrázek, k vytisknutí, Květiny, dětské obrázky, Strom, k tisku, omalovánky, omalovánka, k vytištění, online, elektronické omalovánky, vymalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Strom k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sestromem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, akrylové barvy, pastelky, uhly či zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku strom lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s sestromem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, akrylové barvy nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, kytky a pochopitelně i strom :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Ice Age, Fifi z Květíkova, Mimoni, Peter Pan nebo také Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, lokomotiva, astronaut nebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek stromu.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů