Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka auto k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná auto ke kreslení pro nejmenší děcka. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, zdarma, domalovánky, obrázek, omalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, ke stažení, pro děti, obrázky, Auto, Auta, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky či křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti opravdu mnoho. Obrázek auto lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s autem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba olejové pastely, umělecké tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, rostliny a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Angry birds, Paw patrol, Harley Quinn, Ninjago nebo Mickey mouse. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stažení jsou: kočka, piráti, astronaut, netopýr případně auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou auta.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů