Nejstahovanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem auto ke kreslení pro malé caparty. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, zdarma, online, Auto, k vytisknutí, Auta, pro děti, k vytištění, obrázky, k vybarvení, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače, voskové tužky nebo také akrylové barvy. Možností je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku auto lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s autem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, vodové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy automobilů anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Frozen, Gormiti, Tarzan, Ledové království a Roblox. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, princezna a princ, plachetnice, hasiči a lokomotiva. Nechť omalovánka s autem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů