Nejoblíbenější


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka auto k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná auto k omalování pro menší i větší děti. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, obrázky, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma, Auta, k vybarvení, Auto

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, uhlíky, grafitové tužky, voskovky a akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici dlouhá řada. Obrázek auto lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s autem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, uhlíky nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, zvířátka případně různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pixel art, Anna a Elsa, pes Pluto, Monster High a Furby. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, slon, psi, piráti a netopýr. Nechť vám omalovánka s autem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů