Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka auto k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk označená auto ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, zdarma, Auta, obrázky, k vytisknutí, obrázek, Auto, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, křídy, fixy, olejové pastely a nebo umělecké tužky. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s autem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. pera, křídy a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, hudební nástroje nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bezzubka, Superman, Hello Kitty, Lego příběh anebo Fortnite. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, pes, loď, draci nebo také miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek auta.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů