Top obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka auto k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem auto ke kreslení pro ženy. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, online, obrázek, k vytisknutí, obrázky, omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky, Auto, omalovánky, domalovánky, pro děti, k vytištění, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhly, zvýrazňovače a pera. Potřeb na malování je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku auto lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s autem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. křídy, olejové pastely či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmena, zvířátka a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, jídla a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Grinch, Avatar, Equestria Girls, Červená Karkulka nebo též Kouzelná beruška a černý kocour. Je však velmi složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, houby, slon a liška. Ať omalovánka auto přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů