Top šest


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka auto k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem auto k obarvení pro dospělé. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázky, pro děti, zadarmo, Auta, omalovánka, domalovánky, omalovánky, ke stažení, vymalovánky, obrázek, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s autem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, uhly, pera a tempery. Možností je pro ženy k dispozici vskutku hodně. Obrázek auto lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba křídy, pastelky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různé sporty či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Sněhurka, Power Rangers, Mickey mouse a Bořek stavitel. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tady máme k uložení jsou: auta, plachetnice, hasiči, sněhulák a traktor. Ať si vaše dítko užije malování auta.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů