Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka auto zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem auto k vybarvování pro nejmenší děcka. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, obrázky, ke stažení, pro děti, omalovánky, k vytištění, obrázek, online, k vytisknutí, ke stáhnutí, Auta, domalovánky, elektronické omalovánky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s autem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, olejové pastely, voskové tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku auto lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s autem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, fixy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, sporty nebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Kim Possible, Život brouka, U nás na farmě a Pinocchio. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, netopýr, auta, plachetnice či miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou auta.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů