Nejoblíbenější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka auto k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem auto k obarvování pro malé děti. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázek, Auta, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, online, pro děti, k vytištění, obrázky, Auto

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Auto k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, propisovací tužky, temperové barvy a křídy. Možností je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Obrázek auto lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s autem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, kytky či druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Aladin, Krteček, Rumcajs a Mašinka Tomáš. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stažení jsou: houby, princezna, lokomotiva, drak a nebo slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku auto.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů