Výběr omalovánek


Obrázek psa k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka auto k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená auto k vybarvování pro ratolesti. Dnešní svět je o autech. Auto pro hodně lidí není jen dopravním prostředkem, ale i symbolem... Omalovánka auto je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Auto - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Auto - A5            Omalovánka - Auto - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Auto patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázky, ke stažení, Auto, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Auto k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s autem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, akrylové barvy, pastelové tužky nebo též vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek auto lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s autem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. olejové pastely, křídy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, hudební nástroje, různé kytky a pochopitelně i auto :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata nebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Šmoulové, Anna a Elsa, Kačer Donald, Monster high anebo Ledové království. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, čert, vláček a auto. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka auta bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů