Nej pět


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kšiltovka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná kšiltovka k obarvení pro malá děcka. Omalovánka kšiltovka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Oděvy, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, obrázek, online, k vybarvení, k vytištění, zdarma, Kšiltovka, pro děti

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kšiltovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixy, olejové pastely, zvýrazňovače a nebo pastelové tužky. Možností je pro prcky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kšiltovka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kšiltovkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, jednotlivé druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, čísla a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Doba ledová, Lví král, Asterix a Obelix, Mimoni a Hledá se Dory. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky které tady máme ke stažení jsou: slon, princezna, vláček, drak nebo též pes. Ať si vaše dítko užije malování kšiltovky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů