Nej obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kšiltovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kšiltovka ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka kšiltovka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: obrázky, Oděvy, Kšiltovka, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, pro děti, zdarma, obrázek, k vybarvení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kšiltovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, akrylové barvy, tempery, propisovací tužky a uhly. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku kšiltovka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kšiltovkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelky, akrylové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, druhy automobilů a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy sportů a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Království lesních strážců, Kim Possible, Littlest Pet Shop a Superman. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, dinosauři, piráti, astronaut nebo též raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kšiltovka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů