Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kšiltovka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kšiltovka k vybarvování pro ženy. Omalovánka kšiltovka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: elektronické omalovánky, vymalovánky, k tisku, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, omalovánka, zadarmo, domalovánky, obrázek, obrázky, online, k vybarvení, pro děti

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s kšiltovkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, olejové pastely, akrylové barvy, vodové barvy případně uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku kšiltovka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kšiltovkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, olejové pastely nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, hudební nástroje, pohádkové postavy a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, lidské profese a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Ferda mravenec, Duhová nevěsta, Popelka, IronMan a nebo Medvědí bratři. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, mašinka, raketa, miminko a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kšiltovka.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů