Doporučené


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kšiltovka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená kšiltovka k vybarvení pro školáky. Omalovánka kšiltovka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: Kšiltovka, zdarma, vymalovánky, zadarmo, k tisku, pro děti, obrázek, omalovánka, domalovánky, omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázky, online

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kšiltovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, pastelky, fixky, vodové barvy nebo též propisovací tužky. Možností je dnes pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kšiltovka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s kšiltovkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pastelky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, sporty, písmena a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, písmenka a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Hulk, Stašpytlík, Trollové, Hello Kitty případně Lego příběh. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, traktor, hasiči, auta nebo také piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kšiltovky.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů