Top omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kšiltovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná kšiltovka k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka kšiltovka je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, obrázek, zdarma, online, k tisku, k vytištění, ke stažení, pro děti, Oděvy, Kšiltovka

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kšiltovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, fixy, zvýrazňovače, pastelky a nebo akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek kšiltovka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kšiltovkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. tempery, fixy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, rostliny a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, různé sporty nebo též zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Včelka Mája, Lego příběh, Požárník Sam, Jak vycvičit draka anebo Barbie. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: miminko, raketa, mašinka, plachetnice a auto. Ať si vaše dítě užije obrázek kšiltovky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů