Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kšiltovka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí nazvaná kšiltovka k obarvení pro učitelky. Omalovánka kšiltovka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kšiltovka - Oděvy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kšiltovka - A5            Omalovánka - Kšiltovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kšiltovka patří do kategorie Oděvy

Klíčová slova: k tisku, online, pro děti, k vytištění, Kšiltovka, k vybarvení, k vytisknutí, Oděvy, obrázek, obrázky, zdarma, ke stažení

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Kšiltovka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kšiltovkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pera, tempery nebo též pastelky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kšiltovka lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kšiltovkou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly případně pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kšiltovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hulk, Kniha džunglí, Among Us, Zvonilka anebo My little pony. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: princezna, astronaut, princezna a princ, kočka nebo také slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kšiltovka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů