Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 12 zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem Marek 12 k vybarvení pro chlapce i dívky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, ke stažení, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Marek 12, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 12 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, propisovací tužky, zvýrazňovače a nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Marek 12 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 12 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskové tužky, uhly nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, sporty, zaměstnání a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Astroboy, Brawl stars, Anna a Elsa anebo Červená Karkulka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: auta, dinosauři, hasiči, pes a vláček. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Marek 12 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů