Top omalovánky


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 12 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Marek 12 k omalování pro chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, Marek 12, ke stažení, obrázky, k tisku, obrázek, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, online, Bible a křesťanství

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 12 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pera, voskové tužky, voskovky anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku Marek 12 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 12 má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pera a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, zaměstnání nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hulk, Požárník Sam, Červená Karkulka, Bezzubka případně Ratatouille. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, liška, Santa Klaus, sněhulák a dinosauři. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Marek 12 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů