Nejlepší


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 12 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka s názvem Marek 12 k obarvení pro větší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázky, online, k vybarvení, omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k tisku, obrázek, vymalovánky, Marek 12, pro děti, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Marek 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, grafitové tužky, pastelky, pera a nebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Obrázek Marek 12 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Marek 12 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, lidské profese a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy pes Pluto, Equestria Girls, Tarzan, Toy Story či Bugs Bunny. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, mašinka, psi, slon nebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Marek 12.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů