Nej pět


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí se jménem Marek 12 k obarvení pro malé caparty. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Marek 12, k vytisknutí, online, ke stažení, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, zdarma, obrázek, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 12 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, temperové barvy, fixky a nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Marek 12 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 12 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba voskové tužky, pastelky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy jídel nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Equestria Girls, Mimoni, Blesk McQueen, Krteček nebo též Bezzubka. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, vláček, auto, astronaut nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 12.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů