Doporučujeme


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Marek 12 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Marek 12 k vybarvování pro dívky i chlapce. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, pro děti, obrázek, Marek 12, zdarma, Bible a křesťanství, k vytištění, k vybarvení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s Marek 12 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, pastelky, olejové pastely anebo umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Marek 12 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 12 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří čas, počítač nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, zvýrazňovače a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, rostliny, různá zvířátka a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Locika, IronMan, Mimoni, Pocahontas nebo Krtek. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stažení jsou: hasiči, drak, traktor, pes či dinosauři. Užijte si omalovánku Marek 12, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů