Výběr omalovánek


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Marek 12 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná Marek 12 k vybarvení pro starší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 12 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Marek 12 - A5            Omalovánka - Marek 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, Marek 12, omalovánky, pro děti, dětské obrázky, obrázek, domalovánky, k tisku, online, k vytištění, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Marek 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Marek 12 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, tužky, umělecké tužky, pastelky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro kluky vskutku mnoho. Omalovánku Marek 12 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Marek 12 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, tužky nebo také umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Letopisy Narnie, Alf, Mickey mouse či Superčarodějnice. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme k uložení jsou: pes, houby, princezna, plachetnice a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Marek 12 líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů