Nejvyhledávanější


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sasanka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná sasanka k vybarvení pro malé děti. Omalovánka sasanka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Sasanka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sasanka - A5            Omalovánka - Sasanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sasanka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, Květiny, k vytisknutí, k tisku, online, Sasanka, pro děti, k vytištění, k vybarvení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sasanka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sasankou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelky, uhlíky, zvýrazňovače nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku sasanka lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sasankou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, pastelky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, jídla, čísla a pochopitelně i sasanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, hudební nástroje a kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Spiderman, Hello Kitty, My little pony nebo panenka Winx. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: astronaut, lokomotiva, drak, princezna anebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou sasanky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů