Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka sasanka k vytištění pro děti

Omalovánka uložená pod názvem sasanka k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka sasanka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Sasanka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sasanka - A5            Omalovánka - Sasanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sasanka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, online, obrázek, k tisku, Sasanka, pro děti, obrázky, Květiny, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sasanka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sasankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, tempery, vodové barvy, olejové pastely nebo též voskovky. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku sasanka lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s sasankou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i sasanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Sněhurka, Včelka Mája, pes Pluto nebo Myška Minie. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, kočka, plachetnice, princezna a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou sasanka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů