Top pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sasanka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem sasanka k omalování pro větší děti. Omalovánka sasanka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sasanka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Sasanka - A5            Omalovánka - Sasanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sasanka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí, ke stažení, domalovánky, Sasanka, obrázek, Květiny, k vybarvení, k tisku, omalovánky, vymalovánky, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sasanka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sasankou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, grafitové tužky, voskovky, uhlíky a olejové pastely. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek sasanka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sasankou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, grafitové tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i sasanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, lidské profese anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Budulínek, Kouzelná beruška a černý kocour, Duhová nevěsta, Locika případně Prasátko peppa. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, netopýr, traktor či loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem sasanka.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů