Výběr omalovánek


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka sasanka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s názvem sasanka k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka sasanka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Sasanka - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Sasanka - A5            Omalovánka - Sasanka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sasanka patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, obrázky, ke stažení, Sasanka, k tisku, pro děti, k vybarvení, Květiny, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Sasanka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s sasankou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, vodové barvy, olejové pastely nebo také uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku sasanka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s sasankou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, propisovací tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, rostliny, zaměstnání a pochopitelně i sasanku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Shimmer a Shine, Pinocchio, pes Pluto nebo též Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, draci, lokomotiva, astronaut či lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítě užije omalovánku sasanky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů