Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem broskev k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka broskev je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vytištění, online, obrázky, ke stažení, k tisku, Broskev, obrázek, k vybarvení, Ovoce, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s broskví je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, zvýrazňovače, pastelové tužky a pera. Možností je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku broskev lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s broskví má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, uhly nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, kytky a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání lidí a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Panenka Barbie, Kačer Donald, Flintstoneovi, Krtek a nebo Hannah Montana. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, hasiči, mašinka, plachetnice anebo traktor. Ať omalovánka broskev přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů