Výběr omalovánek


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka označená broskev k vybarvování pro prcky. Omalovánka broskev je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, k tisku, zadarmo, k vybarvení, zdarma, ke stáhnutí, Broskev, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, pera, akrylové barvy, voskovky a vodové barvy. Možností je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku broskev lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s broskví má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, pera nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Indiana Jones, Simpsonovi, Littlest Pet Shop, Toy Story případně Myška Minie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, kočka, lokomotiva s vagónky, princezna či draci. Ať si vaše dítko užije malování broskve.


Vyhledávání


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů