Výběr obrázků


Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka broskev zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem broskev k vybarvení pro chlapečky. Omalovánka broskev je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, domalovánky, vymalovánky, Broskev, k vytištění, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázek, dětské obrázky, online, obrázky, zdarma, Ovoce

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s broskví je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskovky, uhly, voskové tužky a pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek broskev lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s broskví má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba vodové barvy, voskovky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zvířata nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Star Wars, Angelína balerína, Rexík anebo Equestria Girls. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, raketa, auto, liška a nebo auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem broskev.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů