Nejstahovanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem broskev ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka broskev je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, ke stažení, online, obrázky, obrázek, Ovoce, Broskev, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s broskví je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, fixky, uhly, fixy či temperové barvy. Možností je pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku broskev lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s broskví má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, fixky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, postavy z pohádek a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Příběh hraček, Superčarodějnice, Madagaskar, Shrek a Roblox. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, netopýr, loď, piráti případně princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek broskve.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů