Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod jménem broskev ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka broskev je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění, obrázky, Broskev, online, ke stažení, Ovoce, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Broskev k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, křídy, propisovací tužky, fixky a nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku broskev lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s broskví má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, pohádkové postavy a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, různé sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kačer Donald, Ninjago, Mimoni, Medvídek Pú nebo též panenka Winx. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: auto, astronaut, kočka, houby nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s broskví.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů