Výběr omalovánek


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem broskev ke kreslení pro maminky. Omalovánka broskev je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Broskev, Ovoce, k tisku, zdarma, k vybarvení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, olejové pastely, grafitové tužky, pastelky či pera. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku broskev lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s broskví má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tempery, olejové pastely případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různé sporty, dopravní prostředky a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superman, Equestria Girls, Kim Possible, Pat a Mat a Želvy Ninja. Je ale nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: draci, piráti, loď, princezna a lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka broskev přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů