Výběr omalovánek


Obrázek jukeboxu

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka broskev k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem broskev k obarvení pro seniory. Omalovánka broskev je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, Broskev, k vytištění, zadarmo, zdarma, k vybarvení, ke stáhnutí, vymalovánky, Ovoce, omalovánky, k tisku, obrázek, dětské obrázky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pera, temperové barvy, fixky případně voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek broskev lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s broskví má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, elektřinu a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, lidské profese, různá zvířata a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy sportů anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Rumcajs, panenka Winx, Bakugan, Ice Age a nebo Rio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: psi, auto, pes, koně a kočka. Ať si vaše dítě užije omalovánku broskve.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů