Nejhledanější


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná broskev ke kreslení pro chlapečky. Omalovánka broskev je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k tisku, Ovoce, k vytištění, online, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, obrázky, Broskev

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, voskové tužky, fixy a voskovky. Malovacích potřeb je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku broskev lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s broskví má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, uhlíky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířata, písmenka a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různé sporty a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Rio, Flintstoneovi, Chuggington, Želvy Ninja či Brawl stars. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: draci, čert, slon, houby anebo vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou broskev.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů