Nejlepší


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší se jménem broskev k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka broskev je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, Ovoce, pro děti, Broskev, k vytištění, ke stažení, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s broskví je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, fixky, voskové tužky, propisovací tužky a voskovky. Potřeb na malování je pro chlapce i dívky fakt mnoho Obrázek broskev lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s broskví má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, fixky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmena, jídla, čísla a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zvířata anebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Kocour Garfield, Aladin, Budulínek nebo také Rio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: vláček, dinosauři, piráti, liška případně Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku broskve.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů