Doporučené


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka broskev k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná broskev k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka broskev je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázky, ke stažení, Ovoce, online, obrázek, Broskev, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s broskví je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, grafitové tužky, tužky, fixky případně tempery. Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici celá škála. Omalovánku broskev lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s broskví má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, zrak dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, grafitové tužky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, květiny nebo také různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Chuggington, Království lesních strážců, Tlapková patrola, Mašinka Tomáš anebo Ninjago. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: princezna, plachetnice, čert, astronaut nebo psi. Ať si vaše dítko užije malování broskve.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů