Doporučené


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka broskev zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem broskev ke kreslení pro kluky. Omalovánka broskev je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Broskev - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Broskev - A5            Omalovánka - Broskev - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Broskev patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, zadarmo, omalovánka, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k tisku, dětské obrázky, vymalovánky, omalovánky, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Broskev k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s broskví je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, zvýrazňovače, temperové barvy, křídy nebo též pera. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku broskev lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s broskví má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, zvýrazňovače nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmena, zaměstnání a pochopitelně i broskev :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, hudební nástroje případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Superman, Hulk, Budulínek, Lego či Kocour Garfield. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme ke stažení jsou: auta, vláček, mašinka, auta a nebo miminko. Ať si vaše dítě užije obrázek broskve.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů