Nejlepší


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka ráj k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem ráj ke kreslení pro malé děti. Omalovánka ráj je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráj - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ráj - A5            Omalovánka - Ráj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráj patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zadarmo, online, k vytištění, k vybarvení, k tisku, Ráj, dětské obrázky, zdarma, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, obrázek, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ráj k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rájí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, křídy, fixky, pastelové tužky a nebo fixy. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek ráj lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s rájí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například temperové barvy, křídy anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, dopravní prostředky, různá zvířata a pochopitelně i ráj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmenka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Shrek, Tom a Jerry, Toy Story, Kačer Donald případně Křemílek a Vochomůrka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, mašinka, pes, auta a netopýr. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka ráje bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů