Nejstahovanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s vánočním stromem

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ráj k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem ráj k obarvení pro děti. Omalovánka ráj je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ráj - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ráj - A5            Omalovánka - Ráj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráj patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, zdarma, k tisku, k vytisknutí, online, Ráj, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ráj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s rájí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, zvýrazňovače, umělecké tužky, vodové barvy a grafitové tužky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku ráj lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rájí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelky, zvýrazňovače a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, různé sporty a pochopitelně i ráj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, čísla nebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Alf, Toy Story, Šmoulové, Kačer Donald nebo též Princezna Leonora. Je však náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, liška, pes nebo také koně. Ať vám omalovánka ráj přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů