Nejhledanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ráj k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem ráj k obarvování pro malé caparty. Omalovánka ráj je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráj - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Ráj - A5            Omalovánka - Ráj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráj patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online, k tisku, Ráj, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, zdarma, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ráj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rájí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, voskovky, pastelky nebo také olejové pastely. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici pestrá škála. Obrázek ráj lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s rájí má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, různé sporty, rostliny a pochopitelně i ráj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, různá zvířátka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Lego, Toy Story, panenka Winx nebo Angry birds. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, loď, dinosauři, čert případně pes. Ať si vaše dítko užije malování ráje.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů