Nejhledanější


Obrázek štěněte

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka ráj k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem ráj k obarvování pro školáky. Omalovánka ráj je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráj - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ráj - A5            Omalovánka - Ráj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráj patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Bible a křesťanství, zdarma, omalovánka, online, k vytištění, dětské obrázky, ke stažení, zadarmo, Ráj, elektronické omalovánky, vymalovánky, domalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Ráj k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s rájí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, propisovací tužky, pastelky a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku ráj lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rájí má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelové tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, písmena a pochopitelně i ráj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Minecraft, Spongebob, Harry Potter, Kamarád Timmy a princezna Sofie. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškolní děti které tu máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, koně nebo též piráti. Užijte si omalovánku ráje, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů