Top pět


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka ráj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem ráj k omalování pro puberťáky. Omalovánka ráj je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ráj - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ráj - A5            Omalovánka - Ráj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ráj patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, dětské obrázky, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, ke stáhnutí, k tisku, Ráj, omalovánka, omalovánky, elektronické omalovánky, vymalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Ráj k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s rájí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, pastelové tužky, tempery či pastelky. Možností je pro dospělé vskutku velmi mnoho. Omalovánku ráj lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rájí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, peněženku a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tužky, fixy nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i ráj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, čísla anebo hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Ledové království, Červená Karkulka, Bakugan, Mimoni a nebo Avengers. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, Santa Klaus, hasiči, draci nebo dinosauři. Ať vám omalovánka ráj přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů