Doporučené


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka míč k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem míč k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka míč je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k vybarvení, Sport, obrázek, k vytištění, zdarma, Míč, k tisku, pro děti, k vytisknutí, obrázky, ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s míčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, voskové tužky, vodové barvy a pastelky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Obrázek míč lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s míčem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, uhlíky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, pohádkové postavy a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ratatouille, Monster High, Zhu Zhu Pets, Zootropolis a nebo Gumídci. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: slon, drak, lokomotiva, auta nebo astronaut. Užijte si omalovánku míče, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů