Nejvyhledávanější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka míč zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná míč k vybarvení pro dospělé. Omalovánka míč je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: dětské obrázky, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, online, Sport, k vybarvení, domalovánky, vymalovánky, k tisku, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánka

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s míčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky nebo fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici celá škála. Obrázek míč lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s míčem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, zrak dětí a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixy, vodové barvy nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, květiny a čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Elena z Avaloru, Among Us, Kamarád Timmy, Lego a nebo Včelka Mája. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, miminko, plachetnice nebo také auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku míč.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů