Nej pět


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka míč k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem míč k obarvování pro předškoláky. Omalovánka míč je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, k vybarvení, Míč, obrázky, pro děti, Sport, zdarma, obrázek, online

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s míčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy, pastelové tužky nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro děti fakt mnoho Obrázek míč lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s míčem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, propisovací tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Frozen, Lego, Madagaskar a Flintstoneovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme ke stažení jsou: mašinka, Santa Klaus, loď, princezna nebo drak. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku míč.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů