Top obrázky


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka míč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená míč k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka míč je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí, Míč, Sport, pro děti, k vytištění, zdarma, online

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s míčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, zvýrazňovače, tužky, vodové barvy a fixy. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku míč lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s míčem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. křídy, zvýrazňovače nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky nebo též druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Brawl stars, Fortnite, Locika, Krteček případně Spongebob. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: drak, princezna a princ, plachetnice, hasiči nebo také princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou míč.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů