Doporučujeme


Obrázek štěněte

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka míč zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem míč ke kreslení pro prcky. Omalovánka míč je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, obrázky, obrázek, Sport, k tisku, ke stažení, k vybarvení, vymalovánky, k vytisknutí, pro děti, omalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s míčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelky, uhlíky, tempery a umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku míč lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s míčem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. voskovky, pastelky případně uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířata, sporty a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, zaměstnání nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Doraemon, Požárník Sam, princezna Sofie, Letopisy Narnie a Ninjago. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, princezna a princ, Popeláři, traktor a netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s míčem líbit.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů