Nejlepší


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka míč k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem míč k obarvení pro dospělé. Omalovánka míč je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, zdarma, Míč, domalovánky, k vybarvení, ke stažení, obrázky, pro děti, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, zadarmo

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Míč k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s míčem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, olejové pastely, tempery, tužky nebo též pastelové tužky. Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici ohromující množství. Obrázek míč lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s míčem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin, květiny a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků či jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Tlapková patrola, Bezzubka, Fortnite a Želvy Ninja. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, loď, traktor, lokomotiva s vagónky nebo pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem míč.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů