Top obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka míč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná míč k obarvení pro malé ratolesti. Omalovánka míč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, Sport, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, pro děti, k vybarvení, Míč, k tisku, obrázky, online

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s míčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, vodové barvy, umělecké tužky, křídy či zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku míč lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s míčem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, vodové barvy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zaměstnání, květiny a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, pohádkové postavy a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy princezna Sofie, Anna a Elsa, Pat a Mat, Bob a Bobek anebo Doba ledová. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, traktor, koně, drak nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou míč.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů