Výběr obrázků


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s vánočním stromem

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka míč k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená míč k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka míč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k tisku, zdarma, pro děti, obrázek, k vytištění, online, k vybarvení, k vytisknutí, Sport, Míč, ke stažení, obrázky

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s míčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, křídy, grafitové tužky a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku míč lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s míčem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají květiny, různá zvířata anebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Batman, Včelka Mája, Ferda mravenec, Mickey mouse a Power Strangers. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: auto, sněhulák, Popeláři, netopýr a princezna. Ať omalovánka míč přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů