Doporučené


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka míč k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem míč k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka míč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, Sport, Míč, obrázek, online, k vybarvení, k tisku, zdarma

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s míčem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, fixy, voskovky, grafitové tužky nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku míč lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s míčem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří počítač, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhly, fixy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, kytky a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, postavy z pohádek či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spongebob, Křemílek a Vochomůrka, Anna a Elsa, panenka Winx a nebo Medvídek Pú. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, astronaut, psi, sněhulák a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou míč.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů