Top šest


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka malé děti k vytisknutí

Omalovánka označená Malé děti k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánky s malými dětmi k vytištění pro děti zdarma ke stažení. Omalovánka Malé děti je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malé děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé děti - A5            Omalovánka - Malé děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, zdarma, pro děti, Lidé, k vybarvení, vymalovánky, Malé děti, k tisku, elektronické omalovánky, omalovánky, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Malé děti k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Malé děti je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, umělecké tužky, pastelky, zvýrazňovače či tužky. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Malé děti lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Malé děti má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač a nebo čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, umělecké tužky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata, druhy automobilů a pochopitelně i Malé děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, rostliny nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Medvídek Pú, Shimmer a Shine, Červená Karkulka, Pinocchio a nebo Grinch. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, slon, psi, auta případně piráti. Nechť omalovánka s Malé děti přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů