Top obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka malé děti k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Malé děti k vybarvování pro menší i větší děti. Omalovánky s malými dětmi k vytištění pro děti zdarma ke stažení. Omalovánka Malé děti je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malé děti - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé děti - A5            Omalovánka - Malé děti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé děti patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Malé děti, obrázek, obrázky, k vybarvení, pro děti, Lidé, online, zdarma, k tisku, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Malé děti k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Malé děti je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - tužky, fixy, vodové barvy, grafitové tužky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Malé děti lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Malé děti má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, počítač a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tužky, fixy anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i Malé děti :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Anna a Elsa, Medvídek Pú, Gumídci, Avengers a nebo Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, liška, netopýr, kočka a dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Malé děti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů