Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná dromedár ke kreslení pro děti. Omalovánka dromedár je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, obrázek, Dromedár, pro děti, Zvířata, obrázky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dromedár k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dromedárem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pera, temperové barvy, akrylové barvy nebo též fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dromedár lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dromedárem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pera a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířátka, květiny a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo také zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, Hello Kitty, Locika, IronMan anebo Pat a Mat. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, liška, dinosauři, raketa a loď. Ať si vaše dítko užije malování dromedáru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů