Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná dromedár ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka dromedár je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Dromedár, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, k vytištění, Zvířata, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dromedár k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dromedárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pera, voskovky, umělecké tužky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku dromedár lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dromedárem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixky, pera nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a nebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Pinocchio, Adiboo, Shimmer a Shine, Peter Pan a Stašpytlík. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: koně, draci, lokomotiva s vagónky, Popeláři nebo též dinosauři. Věříme, že se vám obrázek dromedáru bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů