Doporučené


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dromedár k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka dromedár je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, Zvířata, online, Dromedár, k tisku, k vytištění, obrázek, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dromedár k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dromedárem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, temperové barvy, voskovky či fixky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku dromedár lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s dromedárem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, vodové barvy anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Lego příběh, Tarzan, Ratatouille, Ninjago a nebo Flintstoneovi. Je ale problematické je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, draci, Santa Klaus, astronaut nebo též Popeláři. Ať vám omalovánka dromedár přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů