Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod názvem dromedár k vybarvení pro děti. Omalovánka dromedár je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, online, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, Zvířata, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Dromedár, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dromedár k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dromedárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, akrylové barvy, pastelové tužky, tužky nebo pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku dromedár lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dromedárem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, čas případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, akrylové barvy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, sporty a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Krteček, Shrek, Avatar, Paw patrol případně Batman. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, sněhulák, loď, princezna a nebo pes. Ať si vaše dítko užije malování dromedáru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů