Nejstahovanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dromedár k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dromedár ke kreslení pro starší děti. Omalovánka dromedár je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Dromedár, k vytištění, ke stáhnutí, omalovánka, obrázek, obrázky, pro děti, dětské obrázky, zadarmo, k tisku, k vybarvení, omalovánky, vymalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dromedár k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s dromedárem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, zvýrazňovače, voskovky a fixky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek dromedár lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dromedárem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, různé kytky nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Toy Story, Myška Minie, Plamínek a čtyřkoláci nebo také Hello Kitty. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: auta, auto, psi, houby a nebo miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dromedár.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů