Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem dromedár k vybarvování pro malé děti. Omalovánka dromedár je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, online, k tisku, pro děti, obrázky, Dromedár

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dromedár k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dromedárem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, zvýrazňovače, fixy, uhly a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku dromedár lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dromedárem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, hudební nástroje, sporty a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, rostliny a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, Kačer Donald, Želvy Ninja, Tom a Jerry nebo také Princezna Leonora. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, Popeláři, princezna, plachetnice případně houby. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dromedár.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů