Výběr omalovánek


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka dromedár k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem dromedár k obarvování pro děti. Omalovánka dromedár je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, pro děti, Zvířata, k vybarvení, k tisku, obrázky, ke stažení, Dromedár, k vytištění, online, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dromedár k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s dromedárem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pera, vodové barvy, grafitové tužky a tempery. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dromedár lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dromedárem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhly, pera či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, jídla případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pan Včelka, Kung Fu Panda, princezna Sofie, Superman nebo také Včelka Mája. Je ale těžké a složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, čert, sněhulák, liška anebo Popeláři. Ať omalovánka dromedár přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů