Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dromedár k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem dromedár k obarvování pro starší děti. Omalovánka dromedár je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dromedár - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dromedár - A5            Omalovánka - Dromedár - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dromedár patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zadarmo, k tisku, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, ke stažení, k vybarvení, dětské obrázky, domalovánky, online, Zvířata, Dromedár

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dromedár k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dromedárem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, propisovací tužky, temperové barvy nebo též voskové tužky. Možností je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku dromedár lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s dromedárem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro seniory jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, uhly či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dromedár :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Gumídci, Lion King, Myška Minie, Pocahontas anebo Hulk. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: pes, astronaut, liška, dinosauři případně drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dromedár.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů