Top obrázky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná meloun k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka meloun je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ovoce, obrázek, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, k tisku, pro děti, Meloun, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s melounem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, voskovky, tužky, zvýrazňovače nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku meloun lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s melounem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskové tužky, voskovky nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, zvířata nebo také lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Harry Potter, panenka Winx, Littlest Pet Shop, Panenka Barbie a Krtek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: pes, vláček, astronaut, princezna a piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s melounem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů