Top obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem meloun k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka meloun je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, k vytištění, zdarma, Ovoce, obrázek, ke stažení, online, k vybarvení, Meloun, obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s melounem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskové tužky, olejové pastely, vodové barvy nebo tempery. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Omalovánku meloun lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s melounem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač případně čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, voskové tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířátka, písmena a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, zaměstnání lidí a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Krteček, Brawl stars, Aladin, Křemílek a Vochomůrka případně Scooby Doo. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, miminko, auto, pes a nebo liška. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou melounu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů