Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem meloun k obarvení pro malé caparty. Omalovánka meloun je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, Ovoce, online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, pro děti, k vybarvení, Meloun, k tisku, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako voskovky, vodové barvy, akrylové barvy, umělecké tužky nebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky opravdu mnoho. Obrázek meloun lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s melounem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskovky, vodové barvy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různé sporty, jídla a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, rostliny anebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy U nás na farmě, Jak vycvičit draka, Pan Včelka, Equestria Girls a Paw patrol. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: raketa, slon, houby, auta a liška. Věříme, že se vám obrázek melounu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů