Nej omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek jukeboxu

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka meloun k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná meloun k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka meloun je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, k tisku, Meloun, omalovánky, ke stáhnutí, online, zadarmo, elektronické omalovánky, vymalovánky, pro děti, k vytištění, obrázek, domalovánky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, tempery, fixy, zvýrazňovače a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku meloun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s melounem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. uhlíky, tempery či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, druhy jídel, sporty a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy nebo také jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Lví král, Příšerky s.r.o., Avengers, Bugs Bunny případně U nás na farmě. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, dinosauři, princezna a princ, lokomotiva nebo též auto. Nechť vám omalovánka s melounem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů