Top šest


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka meloun k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná meloun k omalování pro holčičky. Omalovánka meloun je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Ovoce, omalovánky, online, elektronické omalovánky, vymalovánky, k tisku, zadarmo, omalovánka, Meloun, dětské obrázky, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s melounem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, voskové tužky, fixy, pera nebo také vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici ohromující množství. Obrázek meloun lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s melounem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, voskové tužky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, jednotlivá zvířata a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jídla nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Avengers, Pejsek a kočička, Plants vs. Zombies, Kim Possible a Pošťák Pat. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, mašinka, auta, auto nebo též houby. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku meloun.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů