Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka meloun k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná meloun k obarvování pro děti. Omalovánka meloun je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vybarvení, Meloun, zadarmo, omalovánky, k tisku, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, domalovánky, dětské obrázky, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, fixy, tužky, křídy a tempery. Potřeb na malování je pro puberťáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek meloun lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s melounem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, elektřinu případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixy a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, zvířata nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Angelína balerína, Hledá se Dory, Alf, Lion King případně Teletubbies. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, kočka, auta, raketa a piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku meloun.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů