Výběr obrázků


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná meloun k obarvení pro předškoláky. Omalovánka meloun je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, online, obrázky, ke stažení, k vytištění, zdarma, Ovoce, Meloun, pro děti, k tisku, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Meloun k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s melounem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, pera, fixy či uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku meloun lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s melounem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. pastelové tužky, voskovky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy jídel, sporty a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, jídla nebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Myška Minie, Gormiti, Pat a Mat, Příšerky s.r.o. nebo též Pixel art. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, hasiči, netopýr, draci a nebo princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou meloun.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů