Nejoblíbenější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem meloun k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka meloun je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k vytištění, k tisku, Meloun, k vybarvení, Ovoce, pro děti, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Meloun k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, zvýrazňovače, pera a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé ratolesti opravdu mnoho. Omalovánku meloun lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s melounem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, zaměstnání lidí a nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, Lion King, Harley Quinn nebo také Krtek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, lokomotiva, Popeláři, čert a astronaut. Užijte si omalovánku melounu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů