Nej omalovánky


Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka meloun k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená meloun k obarvení pro předškoláky. Omalovánka meloun je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Ovoce, zadarmo, k tisku, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, omalovánka, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s melounem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, grafitové tužky, zvýrazňovače nebo též pastelky. Potřeb na malování je pro ženy k dispozici dlouhá řada. Obrázek meloun lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s melounem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro ženy jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, zaměstnání a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, zaměstnání lidí případně písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy princezna Sofie, Méďa Béďa, Gormiti, Shrek či Malá mořská víla. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, piráti, traktor, auta nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou melounu.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů