Nej obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná meloun ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka meloun je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, pro děti, Ovoce, zdarma, obrázek, k vybarvení, k tisku, ke stažení, Meloun, k vytištění, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s melounem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, pastelky, křídy či pastelové tužky. Možností je pro malé děti fakt mnoho Obrázek meloun lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s melounem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhly, akrylové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy ptáků případně druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Power Strangers, Příběh hraček, Želvy Ninja, Aladin a Avengers. Je však velmi problematické je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, psi, auta, auta anebo Santa Klaus. Ať vám omalovánka meloun přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů