Top omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka meloun k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem meloun k vybarvování pro děti. Omalovánka meloun je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, Meloun, k vytištění, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, omalovánka, vymalovánky, omalovánky, k tisku, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Meloun k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s melounem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, zvýrazňovače, propisovací tužky případně uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku meloun lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s melounem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, křídy či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Tarzan, panenka Winx, Trollové, Chuggington anebo Hello Kitty. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, vláček, lokomotiva s vagónky a traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou meloun.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů