Nej omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka meloun zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná meloun k obarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka meloun je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Meloun - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Meloun - A5            Omalovánka - Meloun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Meloun patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, ke stažení, online, Ovoce, k vytištění, Meloun, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Meloun k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s melounem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, pera, tužky, fixy anebo akrylové barvy. Potřeb na malování je pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku meloun lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s melounem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, pera a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i meloun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířátka případně písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Princezna Leonora, Pan Včelka, Anna a Elsa a Krtek. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, mašinka, Santa Klaus, piráti a lokomotiva s vagónky. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s melounem líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů