Nejstahovanější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem kvíteček k omalování pro učitelky. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, online, obrázek, zdarma, ke stažení, Kvíteček, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kvítečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, křídy, pastelové tužky, umělecké tužky anebo pera. Pomůcek na malování je pro dívky vskutku mnoho. Omalovánku kvíteček lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kvítečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například voskovky, křídy nebo také pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, písmenka a nebo čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Spiderman, Stašpytlík, Plamínek a čtyřkoláci, Gormiti případně Ledové království. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které tu máme ke stažení jsou: psi, lokomotiva, miminko, vláček a princezna. Ať vám omalovánka kvíteček přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů