Top omalovánky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kvíteček k obarvování pro kluky a holky. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, ke stažení, zdarma, online, Kvíteček, obrázek, pro děti, k tisku, Květiny, k vybarvení, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s kvítečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, umělecké tužky, vodové barvy nebo temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek kvíteček lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kvítečkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, uhly či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, květiny, zvířata a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, kytky a nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Princezna a žabák, Gormiti, Princezna Leonora, Power Strangers případně Brawl stars. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které tady máme k uložení jsou: princezna, raketa, mašinka, vláček nebo také auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kvítečkem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů