Výběr omalovánek


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kvíteček k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem kvíteček k obarvení pro předškoláky. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, k vytisknutí, zdarma, online, ke stažení, omalovánky, omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s kvítečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, pera, voskové tužky anebo fixky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kvíteček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kvítečkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskovky, pastelové tužky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, květiny a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů nebo zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lví hlídka, Medvídek Pú, H2O: Stačí přidat vodu a Zhu Zhu Pets. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: slon, liška, traktor, vláček případně Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou kvíteček.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů