Nejlepší


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvíteček k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kvíteček k obarvování pro předškolní děti. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, zadarmo, obrázky, Kvíteček, online, domalovánky, obrázek, omalovánka, k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, vymalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kvítečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, křídy, temperové barvy, uhlíky a voskovky. Potřeb na malování je pro slečny opravdu mnoho. Omalovánku kvíteček lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kvítečkem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání lidí, hudební nástroje a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, písmenka anebo druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Harley Quinn, Mickey mouse, Kniha džunglí a Rio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, Popeláři, lokomotiva s vagónky, mašinka a nebo auta. Ať si vaše dítko užije malování kvítečku.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů