Výběr omalovánek


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem kvíteček k obarvování pro malé caparty. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázek, Kvíteček, k vytisknutí, obrázky, online, k tisku, Květiny

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kvítečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, uhly, akrylové barvy a fixky. Možností je pro školáky k dispozici ohromné množství. Obrázek kvíteček lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kvítečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, počítač případně peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba voskovky, propisovací tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, zvířátka a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Příšerky s.r.o., Plants vs. Zombies, Roblox případně Princezna a žabák. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, princezna, auto, traktor a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kvítečkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů