Výběr obrázků


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvíteček zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem kvíteček k obarvování pro školáky. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, omalovánka, zdarma, k vytištění, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, pro děti, obrázek, dětské obrázky, obrázky, Květiny, k vybarvení, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kvítečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelky, tempery, propisovací tužky nebo též pastelové tužky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici ohromné množství. Omalovánku kvíteček lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítečkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například křídy, pastelky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy jídel a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, dopravní prostředky případně rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hvězdné války, Adiboo, panenka Winx, Simpsonovi a Ferda mravenec. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které tady máme ke stažení jsou: hasiči, Popeláři, auta, astronaut anebo netopýr. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s kvítečkem líbit.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů