Nej pět


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kvíteček k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná kvíteček k omalování pro holčičky. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, pro děti, domalovánky, zadarmo, k tisku, obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, omalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, k vytisknutí, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s kvítečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, olejové pastely, křídy, umělecké tužky případně grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky opravdu mnoho. Omalovánku kvíteček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kvítečkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, olejové pastely nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, písmenka, zvířata a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Popelka, Kamarád Timmy, Gormiti anebo Kim Possible. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: liška, houby, loď, Popeláři a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování kvítečku.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů