Nej šest


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem kvíteček k vybarvení pro naše zlatíčka. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, obrázky, Kvíteček, elektronické omalovánky, k tisku, omalovánky, zadarmo, online, omalovánka, vymalovánky, ke stáhnutí, Květiny, pro děti, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s kvítečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, uhlíky, grafitové tužky případně pastelky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kvíteček lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kvítečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, čísla, druhy jídel a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Boule a Bill, Bratz panenky, Grinch, Mickey mouse a Astroboy. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, drak, Santa Klaus, princezna nebo také dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kvíteček.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů