Top pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kvíteček k vybarvení pro děti. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vybarvení, obrázky, k tisku, ke stažení, k vytištění, zdarma, Kvíteček, Květiny, online, obrázek, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kvíteček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kvítečkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, fixky, akrylové barvy či uhlíky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek kvíteček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kvítečkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, lidské profese a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kniha džunglí, Želvy Ninja, Krtek, Scooby Doo nebo Méďa Béďa. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, koně, auta, liška nebo také piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kvítečkem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů