Nejvyhledávanější


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem kvíteček ke kreslení pro malé i větší děti. Obrázek květiny - omalovánka květu k vytištění. Omalovánka kvíteček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kvíteček - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kvíteček - A5            Omalovánka - Kvíteček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kvíteček patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, obrázek, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Květiny, k vytisknutí, k tisku, Kvíteček

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Kvíteček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s kvítečkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, propisovací tužky, voskovky nebo také fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku kvíteček lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kvítečkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, vodové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, rostliny a pochopitelně i kvíteček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, jednotlivé druhy ptáků a nebo jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Plants vs. Zombies, Lego, Kung Fu Panda a Zvonilka. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: piráti, princezna, princezna a princ, Popeláři případně draci. Nechť vám omalovánka s kvítečkem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů