Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kojot k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem kojot k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka kojot je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kojot - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kojot - A5            Omalovánka - Kojot - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kojot patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Kojot, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, obrázky, k vytištění, Zvířata, k vytisknutí, k tisku, pro děti, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kojot k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kojotem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, akrylové barvy, pastelky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kojot lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kojotem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhly a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířátka, sporty, lidské profese a pochopitelně i kojota :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, čísla a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Medvídek Pú, Pinocchio, Ledové království a Peter Pan. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: piráti, kočka, hasiči, drak případně astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kojot.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů