Nejvyhledávanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem plameňák k omalování pro malá děcka. Omalovánka plameňák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázky, ke stažení, online, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, zdarma, Ptáci, Plameňák

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Plameňák k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s plameňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pera, umělecké tužky, temperové barvy a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku plameňák lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s plameňákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, pera nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, rostliny případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Hello Kitty, Madagaskar, Plants vs. Zombies, Kim Possible a Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: piráti, auta, kočka, lokomotiva a princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plameňák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů