Nej obrázky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem plameňák k omalování pro děti. Omalovánka plameňák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Plameňák, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázek, Ptáci, k vybarvení, obrázky, pro děti, k vytisknutí, online, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, temperové barvy, fixky anebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek plameňák lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s plameňákem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, uhlíky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, čísla, hudební nástroje a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, písmenka a květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Požárník Sam, Ratatouille, Plants vs. Zombies případně Furby. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: auto, kočka, koně, piráti či netopýr. Ať omalovánka plameňák přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů