Nejstahovanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka plameňák k vytisknutí

Omalovánka pojmenovaná plameňák k omalování pro holčičky. Omalovánka plameňák je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Plameňák, ke stáhnutí, k vybarvení, online, domalovánky, vymalovánky, pro děti, zdarma, k tisku, obrázky, obrázek, k vytištění, k vytisknutí, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s plameňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixky, uhlíky, fixy, umělecké tužky a nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro větší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek plameňák lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s plameňákem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixky, uhlíky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, zaměstnání či kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Aladin, Pocahontas, Superčarodějnice a Lego. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které tady máme ke stáhnutí jsou: mašinka, auta, drak, princezna a princ a čert. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku plameňák.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů