Výběr obrázků


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená plameňák ke kreslení pro děti. Omalovánka plameňák je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, obrázek, k vytištění, Ptáci, Plameňák, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Plameňák k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, vodové barvy, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku plameňák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s plameňákem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixy, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, zaměstnání lidí a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, jednotlivá zvířata nebo písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Gormiti, Harry Potter, Sněhurka a Bořek stavitel. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: liška, princezna, netopýr, mašinka či auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plameňák.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů