Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená plameňák k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka plameňák je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Ptáci, Plameňák, k vytisknutí, online, k tisku, obrázky, pro děti, obrázek, k vybarvení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, olejové pastely, křídy nebo též akrylové barvy. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek plameňák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s plameňákem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, postavy z pohádek, pohádkové postavy a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, zaměstnání nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Krtek, Hledá se Nemo, Popelka anebo Šmoulové. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva, lokomotiva s vagónky, auta a nebo plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování plameňáka.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů