Nejstahovanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem plameňák ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka plameňák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vytištění, online, Plameňák, k vybarvení, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, obrázek, Ptáci

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, křídy, zvýrazňovače, fixy nebo též grafitové tužky. Možností je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku plameňák lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s plameňákem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, křídy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, čísla, druhy jídel a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, rostliny či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kocour Garfield, Bořek stavitel, princezna Sofie a nebo Avengers. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, mašinka, princezna nebo také lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou plameňák.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů