Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka plameňák k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem plameňák k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka plameňák je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázky, omalovánky, pro děti, dětské obrázky, online, elektronické omalovánky, Ptáci, k vytištění, zdarma, Plameňák, vymalovánky, obrázek, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Plameňák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s plameňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, zvýrazňovače, fixy nebo též voskovky. Malovacích potřeb je pro ženy opravdu mnoho. Omalovánku plameňák lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s plameňákem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pera, pastelové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, kytky a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty nebo také sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Krteček, Minecraft, Bratz panenky, panenka Winx a princezna Sofie. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, auta, lokomotiva s vagónky, dinosauři či netopýr. Nechť vám omalovánka s plameňákem přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů