Výběr omalovánek


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka plameňák k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem plameňák k vybarvování pro tatínky. Omalovánka plameňák je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánky, online, omalovánka, obrázky, k tisku, vymalovánky, k vytištění, dětské obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, zadarmo, domalovánky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Plameňák k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s plameňákem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, voskové tužky, akrylové barvy, olejové pastely případně uhlíky. Možností je dnes pro starší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku plameňák lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s plameňákem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, voskové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, kytky a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy automobilů a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Příběh hraček, Bolt – pes pro každý případ, Star Wars, Mario nebo též Panenka Barbie. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, plachetnice, Popeláři, auta a koně. Nechť omalovánka s plameňákem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů