Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem plameňák ke kreslení pro děti. Omalovánka plameňák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, obrázky, k vytisknutí, zdarma, pro děti, online, k vytištění, ke stažení, Plameňák, obrázek, Ptáci, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s plameňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, tužky, akrylové barvy a pastelové tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku plameňák lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s plameňákem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhly, temperové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Anna a Elsa, Flintstoneovi, Bugs Bunny, Teletubbies nebo Simpsonovi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, slon, piráti, traktor a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s plameňákem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů