Top obrázky


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka plameňák zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená plameňák k vybarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka plameňák je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Plameňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Plameňák - A5            Omalovánka - Plameňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Plameňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Ptáci, k vybarvení, k tisku, obrázky, obrázek, Plameňák, zdarma, k vytištění, pro děti, ke stažení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Plameňák k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s plameňákem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, křídy, fixy, olejové pastely nebo voskovky. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici dlouhá řada. Obrázek plameňák lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s plameňákem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, křídy anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmena, postavy z pohádek a pochopitelně i plameňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různá zvířátka a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Krtek, Frozen, My little pony a Spiderman. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: čert, houby, vláček, loď a piráti. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou plameňáka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů