Výběr omalovánek


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená 2. kniha královská 7 k obarvování pro nejmenší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, obrázek, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, pro děti, k vybarvení, k tisku, 2. kniha královská 7, k vytištění, online

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, vodové barvy, akrylové barvy a fixy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 7 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba kytky, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena anebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Hello Kitty, Kocour Garfield, Scooby Doo nebo také Hledá se Nemo. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, slon, draci, mašinka a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 7 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů