Top obrázky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná 2. kniha královská 7 k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, k tisku, obrázky, 2. kniha královská 7, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k vytištění, obrázek, online, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, temperové barvy, uhlíky, křídy a vodové barvy. Možností je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 7 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, dětské oči případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, temperové barvy či uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, rostliny a různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Bob a Bobek, Méďa Béďa, Kamarád Timmy, Pocahontas případně Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, koně, Santa Klaus, astronaut nebo také drak. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 7.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů