Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem 2. kniha královská 7 k vybarvení pro starší děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, online, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, ke stažení, obrázek, zadarmo, zdarma, elektronické omalovánky, pro děti, 2. kniha královská 7, dětské obrázky, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, vodové barvy, pastelové tužky a uhly. Možností je pro holky vskutku mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 7 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, grafitové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Frozen, Včelka Mája, Angry birds, Madagaskar či princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, raketa, astronaut a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 7.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů