Výběr omalovánek


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená 2. kniha královská 7 k obarvení pro naše zlatíčka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, obrázky, pro děti, online, obrázek, k vytištění, Bible a křesťanství, 2. kniha královská 7

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, křídy, voskové tužky, pera a zvýrazňovače. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 7 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, křídy či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, písmena, dopravní prostředky a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, květiny a nebo jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Bakugan, Astroboy, Pošťák Pat, Aladin nebo Kocour Garfield. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, miminko, netopýr, houby nebo též slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 7.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů