Výběr omalovánek


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší označená 2. kniha královská 7 k obarvování pro ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, Bible a křesťanství, k vytisknutí, obrázky, pro děti, ke stažení, k tisku, 2. kniha královská 7, k vytištění, obrázek, online, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 7 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, umělecké tužky, akrylové barvy či pastelové tužky. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek 2. kniha královská 7 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 7 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, fixy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různé kytky nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mimoni, Avatar, My little pony, Křemílek a Vochomůrka anebo Chuggington. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, koně, astronaut, lokomotiva a nebo raketa. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s 2. kniha královská 7.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů