Navigace
» Home page
» Partneři
» Kontakt
» Pro děti
» Online
Top šest


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytisknutí

Dětská omalovánka označená 2. kniha královská 7 k vybarvování pro ženy. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, 2. kniha královská 7, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, obrázky, domalovánky, Bible a křesťanství, omalovánky, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, voskové tužky, pastelky, uhlíky nebo též tempery. Malovacích potřeb je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 7 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, voskové tužky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jídla, lidské profese a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje a zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Harley Quinn, Super Mario, Máša a medvěd, Krtek a Shimmer a Shine. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které tady máme k uložení jsou: koně, sněhulák, loď, princezna a princ nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 7.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů