Nejstahovanější


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka 2. kniha královská 7 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem 2. kniha královská 7 ke kreslení pro chlapce i dívky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 7 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, k tisku, k vytištění, obrázky, online, 2. kniha královská 7, obrázek, zdarma, ke stažení, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s 2. kniha královská 7 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhlíky, umělecké tužky, vodové barvy a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 7 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 7 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. křídy, uhlíky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, květiny či zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kocour Garfield, Gormiti, Power Strangers, U nás na farmě a Hledá se Nemo. Je však velmi problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna a princ, lokomotiva s vagónky, auta nebo vláček. Nechť vám omalovánka s 2. kniha královská 7 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů