Nej omalovánky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka tenista k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem tenista k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka tenista je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Tenista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenista - A5            Omalovánka - Tenista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, online, obrázky, Tenista, k tisku, ke stažení, Sport, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tenista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s tenistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, tužky, uhly nebo také zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku tenista lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s tenistou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i tenistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, zaměstnání nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Adiboo, Život brouka, Méďa Béďa a Harry Potter. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stažení jsou: psi, drak, čert, pes a hasiči. Věříme, že se vám obrázek tenisty bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů