Doporučujeme


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka tenista zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem tenista k vybarvování pro tatínky. Omalovánka tenista je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tenista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Tenista - A5            Omalovánka - Tenista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Tenista, pro děti, omalovánky, obrázky, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, k vybarvení, online, domalovánky, k vytištění, zadarmo, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tenista k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s tenistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, tempery, akrylové barvy případně propisovací tužky. Možností je pro chlapečky opravdu mnoho. Obrázek tenista lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s tenistou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří dětské oči, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pera, vodové barvy nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy automobilů, zaměstnání lidí a pochopitelně i tenistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, zaměstnání a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Aladin, Angelína balerína, Kim Possible, Křemílek a Vochomůrka a Lví hlídka. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: raketa, princezna, vláček, traktor nebo též draci. Ať vám omalovánka tenista přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů