Výběr omalovánek


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenista k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem tenista ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka tenista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tenista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Tenista - A5            Omalovánka - Tenista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tenista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, zadarmo, Sport, ke stáhnutí, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, omalovánky, dětské obrázky, Tenista, ke stažení, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Tenista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tenistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, umělecké tužky, pastelové tužky, voskové tužky nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek tenista lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s tenistou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, umělecké tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, rostliny, různé kytky a pochopitelně i tenistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zvířátka anebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kim Possible, Tarzan, Mašinka Tomáš, Grinch nebo také Příšerky s.r.o.. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, vláček, auta a miminko. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou tenisty.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů