Výběr omalovánek


Obrázek skůtru k vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka muži k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Muži k vybarvení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka Muži je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muži - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muži - A5            Omalovánka - Muži - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muži patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k tisku, online, obrázky, k vytištění, Muži, Lidé, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Muži k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Muži je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, tempery, fixky anebo akrylové barvy. Možností je dnes pro školáky fakt mnoho Obrázek Muži lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Muži má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří oči dětí, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro školáky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, olejové pastely a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i Muži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, hudební nástroje nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Lví král, Stašpytlík, Toy Story či Kim Possible. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, plachetnice, auto, slon a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Muži.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů