Nej omalovánky


Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka muži k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Muži k obarvování pro chlapce. Omalovánka Muži je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Muži - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Muži - A5            Omalovánka - Muži - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muži patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, online, elektronické omalovánky, k vytištění, domalovánky, Lidé, zadarmo, zdarma, obrázek, omalovánka, omalovánky, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Muži k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Muži je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, tužky, voskové tužky, pastelky a křídy. Možností je dnes pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Muži lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Muži má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhly, tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, lidské profese a pochopitelně i Muži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy ptáků anebo rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hello Kitty, Jak vycvičit draka, Pejsek a kočička, princezna Sofie případně Plants vs. Zombies. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro prcky které tady máme ke stáhnutí jsou: psi, auta, kočka, pes a nebo auto. Užijte si omalovánku Muži, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů