Nejstahovanější


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka muži k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem Muži k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka Muži je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Muži - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Muži - A5            Omalovánka - Muži - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Muži patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Lidé, domalovánky, ke stažení, ke stáhnutí, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, zadarmo, dětské obrázky, pro děti, vymalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Muži k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Muži je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixy, pastelky, vodové barvy a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Muži lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Muži má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, fixy nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, květiny a pochopitelně i Muži :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, rostliny či hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Bambi, Bratz panenky, Plants vs. Zombies, Among Us a Méďa Béďa. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, netopýr, plachetnice, princezna a princ a liška. Nechť vám omalovánka s Muži přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů