Nejlepší


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Omalovánka kytky k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem kytky k vybarvení pro malé caparty. Obrázek opakujících se květin je vhodný nejen k vybarvení, ale můžete ho použít i jako pozadí na plochu PC. Omalovánka kytky je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytky - A5            Omalovánka - Kytky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Květiny, ke stažení, obrázky, obrázek, zdarma, Kytky, k vybarvení, pro děti, k vytištění, k tisku, online, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kytky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhlíky, voskové tužky, tužky či tempery. Možností je dnes pro chlapce i dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku kytky lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s ? má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, dětské oči nebo též počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Rio, Šmoulové, Batman nebo též Méďa Béďa. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: draci, sněhulák, princezna, piráti anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem kytky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů