Top omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytky k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem kytky k vybarvení pro malé caparty. Obrázek opakujících se květin je vhodný nejen k vybarvení, ale můžete ho použít i jako pozadí na plochu PC. Omalovánka kytky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytky - A5            Omalovánka - Kytky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, obrázek, Kytky, k vytištění, Květiny, zdarma, ke stažení, pro děti, k tisku, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kytky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s ? je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, vodové barvy, voskové tužky a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti vskutku mnoho. Omalovánku kytky lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s ? má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, fixy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Anna a Elsa, IronMan, Zhu Zhu Pets případně Madagaskar. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, psi, princezna a princ, auto a nebo hasiči. Užijte si omalovánku ?, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů