Nej omalovánky


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytky k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem kytky k vybarvování pro kluky a holky. Obrázek opakujících se květin je vhodný nejen k vybarvení, ale můžete ho použít i jako pozadí na plochu PC. Omalovánka kytky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kytky - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytky - A5            Omalovánka - Kytky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytky patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, online, zdarma, k vytištění, Květiny, obrázek, k tisku, k vytisknutí, obrázky, pro děti, Kytky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kytky k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tempery, temperové barvy, křídy nebo též uhlíky. Možností je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku kytky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s ? má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, počítač či dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, tempery anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, čísla a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, rostliny a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Popelka, Scooby Doo, Lego příběh, Tom a Jerry či Avatar. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme k uložení jsou: piráti, hasiči, loď, pes a liška. Ať vám omalovánka kytky přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů