Nejvyhledávanější


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Zaz k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, k tisku, zdarma, online, obrázek, ke stažení, k vybarvení, Zaz, Auta, pro děti, k vytisknutí, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Zazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, křídy, olejové pastely, voskové tužky anebo fixky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Zaz lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Zazem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektřinu, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, různá zvířátka a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Stašpytlík, Mickey mouse, Pocahontas či Pixel art. Je však velmi složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, liška, dinosauři, miminko nebo též astronaut. Ať omalovánka Zaz přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů