Nejvyhledávanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Zaz zdarma k vytištění

Dětská omalovánka s názvem Zaz k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zadarmo, obrázek, Auta, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, dětské obrázky, omalovánka, k vybarvení, omalovánky, k tisku, online, pro děti, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Zazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, propisovací tužky, olejové pastely a pastelové tužky. Možností je pro školáky k dispozici celá škála. Omalovánku Zaz lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Zazem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektřinu, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba vodové barvy, fixy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, květiny a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, rostliny a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Avengers, Červená Karkulka, Piráti z Karibiku nebo také Rákosníček. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, houby, slon, pes nebo lokomotiva. Ať si vaše dítko užije malování Zazu.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů