Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Zaz zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění nazvaná Zaz k obarvování pro tatínky. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, pro děti, omalovánky, Zaz, ke stažení, obrázek, online, k tisku, domalovánky, zadarmo, dětské obrázky, omalovánka, Auta

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Zazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, křídy, voskové tužky, fixky a grafitové tužky. Možností je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Zaz lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Zazem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektřinu či počítač. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tužky, křídy nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, písmenka a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, pohádkové postavy anebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Bratz panenky, Prasátko peppa, Chuggington, Toy Story či Ferda mravenec. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, psi, vláček, piráti a nebo koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Zaz.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů