Výběr obrázků


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná Zaz k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, Auta, pro děti, Zaz, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Zazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, grafitové tužky, akrylové barvy nebo pastelky. Malovacích potřeb je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku Zaz lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Zazem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. křídy, fixky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy ptáků nebo také čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Budulínek, Mickey mouse, Pinocchio, My little pony anebo Aladin. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: auta, netopýr, auto, astronaut a čert. Věříme, že se vám obrázek Zazu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů