Nejstahovanější


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem Zaz k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Auta, obrázek, Zaz, obrázky, zdarma, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zaz k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Zazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, uhly, grafitové tužky, zvýrazňovače a tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku Zaz lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Zazem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, dětské oči a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, uhly a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, různé kytky případně čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hello Kitty, Myška Minie, Pinocchio, Shrek a nebo Harley Quinn. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, lokomotiva, drak, vláček anebo miminko. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Zazem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů