Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Zaz k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka Zaz je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, Zaz, Auta, obrázky, k vytisknutí, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Zazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, umělecké tužky, uhly, voskové tužky a nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku Zaz lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Zazem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, čas nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixky, umělecké tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Roblox, Power Strangers, Doba ledová, Aladin nebo též Kniha džunglí. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: piráti, houby, miminko, Popeláři nebo také plachetnice. Nechť omalovánka s Zazem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů