Top pět


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem Zaz ke kreslení pro děti. Omalovánka Zaz je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, online, Zaz, pro děti, k vybarvení, obrázky, k tisku, Auta, obrázek, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Zazem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, fixky, tužky či voskovky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici vskutku hodně. Obrázek Zaz lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Zazem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, vodové barvy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, různá zvířata a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka nebo též čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy panenka Winx, Harry Potter, Tarzan, Furby nebo Aladin. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, slon, lokomotiva, Popeláři anebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka Zazu bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů