Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Zaz k obarvování pro dívky. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, Auta, k vytisknutí, k vybarvení, pro děti, online, obrázek, k vytištění, obrázky, ke stažení, k tisku, Zaz

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Zazem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, temperové barvy, grafitové tužky, olejové pastely a umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro kluky vskutku mnoho. Obrázek Zaz lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s Zazem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, temperové barvy případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, jednotlivá zvířata či rostliny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Ferda mravenec, Krteček, Ratatouille a Shimmer a Shine. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, miminko, astronaut, lokomotiva s vagónky a nebo princezna a princ. Užijte si omalovánku Zazu, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů