Nejoblíbenější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Zaz k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Zaz k omalování pro malé caparty. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, obrázky, Zaz, Auta, online, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Zazem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, zvýrazňovače, fixy, pastelové tužky nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Zaz lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Zazem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pera, zvýrazňovače a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, zaměstnání a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, postavy z pohádek a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Superman, Gormiti, Bořek stavitel, Mimoni anebo Krtek. Je ale velmi problematické je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, astronaut, auta, princezna a nebo drak. Ať omalovánka Zaz přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů