Doporučené


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Zaz k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Zaz k obarvení pro nejmenší. Omalovánka Zaz je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánky, k tisku, Auta, obrázky, Zaz, obrázek, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, k vytištění, elektronické omalovánky, vymalovánky, omalovánka, ke stáhnutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Zazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy, uhlíky či uhly. Možností je pro starší děti k dispozici široká škála. Obrázek Zaz lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Zazem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, propisovací tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy jídel a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Spiderman, Astroboy, princezna Sofie a Hledá se Dory. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stažení jsou: čert, princezna, netopýr, psi nebo také loď. Užijte si omalovánku Zazu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů