Výběr obrázků


Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Zaz zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená Zaz k vybarvování pro školáky. Omalovánka Zaz je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zaz - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zaz - A5            Omalovánka - Zaz - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zaz patří do kategorie Auta

Klíčová slova: omalovánka, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, pro děti, Auta, obrázky, online, k vytisknutí

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zaz k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Zazem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, pastelky a propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Zaz lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Zazem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. grafitové tužky, zvýrazňovače a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba hudební nástroje, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i Zaz :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, květiny a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Pošťák Pat, Shrek, Adiboo, Krteček nebo též Sněhurka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, dinosauři, lokomotiva, čert nebo astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Zazu bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů