Nej omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lada k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Lada k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Lada je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lada - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lada - A5            Omalovánka - Lada - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lada patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, k vybarvení, Lada, pro děti, Auta, obrázky, k vytisknutí, obrázek, online, ke stažení, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Lada k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Ladou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, fixky, grafitové tužky, fixy nebo voskové tužky. Pomůcek na malování je pro naše ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Lada lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Ladou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, fixky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i Ladu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, pohádkové postavy a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Lion King, Jak vycvičit draka, Bugs Bunny, princezna Sofie a nebo Superčarodějnice. Je ale velmi složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: pes, psi, sněhulák, auto nebo též čert. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Lady bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů