Top obrázky


Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka ryba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem ryba k vybarvování pro slečny. Omalovánka ryba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Ryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Ryba - A5            Omalovánka - Ryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, zadarmo, zdarma, obrázek, k tisku, Zvířata, k vybarvení, obrázky, pro děti, domalovánky, dětské obrázky, Ryba, omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako fixy, vodové barvy, umělecké tužky, akrylové barvy nebo též voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ryba lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rybou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. fixy, vodové barvy případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, čísla, lidské profese a pochopitelně i rybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé sporty či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Šmoulové, Kim Possible, Harry Potter, Plamínek a čtyřkoláci a Příběh hraček. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: astronaut, houby, dinosauři, princezna a princ a slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou ryby.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů