Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ryba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná ryba ke kreslení pro děti. Omalovánka ryba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Ryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ryba - A5            Omalovánka - Ryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, k vytištění, Ryba, Zvířata, k tisku, pro děti, zdarma, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s rybou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, propisovací tužky, voskovky, uhly nebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromné množství. Obrázek ryba lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rybou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, propisovací tužky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různé kytky, různá zvířata a pochopitelně i rybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, písmenka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Scooby Doo, Gormiti, Pat a Mat, Teletubbies a nebo Princezna a žabák. Nejsou k dispozici zdarma a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, netopýr, miminko, pes nebo také piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rybou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů