Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ryba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pojmenovaná ryba k obarvování pro malé caparty. Omalovánka ryba je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Ryba - A5            Omalovánka - Ryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázky, pro děti, Ryba, k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázek, online, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako olejové pastely, temperové barvy, pastelky, tempery nebo také uhlíky. Výtvarných potřeb je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek ryba lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s rybou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, temperové barvy či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, zvířata a pochopitelně i rybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Budulínek, Locika, Myška Minie a Mimoni. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: miminko, loď, auta, raketa případně princezna. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku ryba.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů