Nejstahovanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka ryba k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem ryba k obarvení pro ženy. Omalovánka ryba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Ryba - A5            Omalovánka - Ryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: dětské obrázky, ke stáhnutí, obrázek, online, pro děti, omalovánky, vymalovánky, obrázky, Ryba, k vybarvení, omalovánka, Zvířata, k vytisknutí, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Ryba k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s rybou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, fixy, akrylové barvy nebo také fixky. Kreslících potřeb je dnes pro školáky vskutku mnoho. Omalovánku ryba lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s rybou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peněženku, elektřinu a nebo čas. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tempery nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, druhy jídel a pochopitelně i rybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, druhy sportů a písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Lví král, Action man, Super Mario, panenka Winx a nebo Ninjago. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, Santa Klaus, Popeláři, slon či dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou ryba.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů