Nejstahovanější


Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka malé dítě k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem malé dítě k obarvování pro učitelky. Omalovánka malé dítě je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Malé dítě - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé dítě - A5            Omalovánka - Malé dítě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé dítě patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k vybarvení, ke stažení, dětské obrázky, zadarmo, online, omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, Malé dítě, omalovánka, Lidé, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Malé dítě k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s malým dítětem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, fixky, fixy, pera a křídy. Možností je dnes pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku malé dítě lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s malým dítětem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, fixky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, zaměstnání lidí, písmenka a pochopitelně i malé dítě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků anebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Mario, Tarzan, Spongebob, Lego případně Lego friends. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: mašinka, hasiči, princezna a princ, houby nebo též raketa. Ať si vaše dítě užije obrázek malého dítěte.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů