Nej obrázky


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka malé dítě k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem malé dítě k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka malé dítě je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Malé dítě - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé dítě - A5            Omalovánka - Malé dítě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé dítě patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, Lidé, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, online, k tisku, zdarma, obrázek, Malé dítě, k vytištění

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Malé dítě k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s malým dítětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, pastelové tužky, zvýrazňovače, pera anebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro tatínky vskutku velmi mnoho. Omalovánku malé dítě lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s malým dítětem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, zrak dětí případně peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, pastelové tužky nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, pohádkové postavy a pochopitelně i malé dítě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy ptáků a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Simpsonovi, Pocahontas, Příšerky s.r.o., princezna Sofie případně Superčarodějnice. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, mašinka, auta, lokomotiva s vagónky a houby. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou malého dítěte.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů