Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka malé dítě k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem malé dítě ke kreslení pro starší děti. Omalovánka malé dítě je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Malé dítě - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé dítě - A5            Omalovánka - Malé dítě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé dítě patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, online, Malé dítě, Lidé, omalovánka, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, k vybarvení, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Malé dítě k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s malým dítětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, grafitové tužky, fixky anebo křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek malé dítě lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s malým dítětem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i malé dítě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, čísla a nebo jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Tarzan, Pejsek a kočička, Duhová nevěsta, Lego a Bratz panenky. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, koně, astronaut, psi nebo traktor. Nechť omalovánka s malým dítětem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů