Nej šest


Rusalka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka malé dítě k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem malé dítě ke kreslení pro předškolní děti. Omalovánka malé dítě je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Malé dítě - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Malé dítě - A5            Omalovánka - Malé dítě - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Malé dítě patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Malé dítě, k vytisknutí, Lidé, obrázek, omalovánky, zdarma, online, elektronické omalovánky, k tisku, k vytištění, k vybarvení, domalovánky, obrázky, dětské obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Malé dítě k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s malým dítětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, tužky, křídy, uhlíky a fixy. Malovacích potřeb je pro kluky fakt mnoho Obrázek malé dítě lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s malým dítětem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, zrak dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy jídel, různé kytky a pochopitelně i malé dítě :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zvířata případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Království lesních strážců, Hulk, Bugs Bunny a nebo Adiboo. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme ke stáhnutí jsou: loď, traktor, vláček, psi nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku malé dítě.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů