Doporučujeme


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pudl zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem pudl k obarvení pro puberťáky. Omalovánka pudl je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pudl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pudl - A5            Omalovánka - Pudl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pudl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, k vybarvení, domalovánky, ke stažení, zdarma, zadarmo, k tisku, obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, Pudl, omalovánka, elektronické omalovánky, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pudl k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s pudlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixky, zvýrazňovače, olejové pastely nebo též voskové tužky. Možností je dnes pro chlapce k dispozici ohromující množství. Obrázek pudl lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pudlem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, zaměstnání, písmena a pochopitelně i pudl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, lidské profese a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Aladin, Asterix a Obelix, Avatar, Brawl stars nebo také Kniha džunglí. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: liška, koně, drak, psi nebo houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s pudlem.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů