Výběr obrázků


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka pudl zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem pudl k vybarvení pro nejmenší. Omalovánka pudl je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pudl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pudl - A5            Omalovánka - Pudl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pudl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, pro děti, omalovánka, zadarmo, omalovánky, Zvířata, elektronické omalovánky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Pudl k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s pudlem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, grafitové tužky, olejové pastely, propisovací tužky případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro holky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pudl lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s pudlem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro holky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, grafitové tužky anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i pudl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ace Ventura, Jonas Brothers, Příšerky s.r.o., Včelka Mája nebo také pes Pluto. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: loď, čert, slon, draci a traktor. Věříme, že se vám obrázek pudlu bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů