Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Vostok zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Vostok k obarvování pro učitelky. Omalovánka Vostok je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vostok - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vostok - A5            Omalovánka - Vostok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vostok patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Vostok, ke stažení, Vesmír, pro děti, k vytisknutí, k tisku, zdarma, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, online, dětské obrázky, zadarmo, obrázek, vymalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vostok k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Vostokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelky, temperové barvy, voskovky, akrylové barvy a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici celá škála. Omalovánku Vostok lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Vostokem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například pastelky, temperové barvy nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Vostok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Pinocchio, Zvonilka, Avatar, Pan Včelka a Tom a Jerry. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, Santa Klaus, plachetnice, slon a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Vostok.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů