Nej obrázky


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka Vostok k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná Vostok k vybarvení pro slečny. Omalovánka Vostok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vostok - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vostok - A5            Omalovánka - Vostok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vostok patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, online, k vybarvení, obrázek, obrázky, Vesmír, Vostok, k tisku, k vytištění, ke stažení, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Vostok k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Vostokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, voskové tužky, propisovací tužky, tužky a nebo fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek Vostok lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Vostokem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a pochopitelně i Vostok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, zaměstnání lidí nebo také rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Bratz panenky, Spiderman, Lví hlídka a Avatar. Je však velmi složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: astronaut, liška, princezna, Santa Klaus anebo čert. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka Vostoku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů