Nejoblíbenější


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Vostok k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem Vostok k obarvení pro seniory. Omalovánka Vostok je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vostok - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vostok - A5            Omalovánka - Vostok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vostok patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, obrázky, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Vostok, ke stáhnutí, k vytištění, Vesmír, domalovánky, zdarma, k tisku, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vostok k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Vostokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Vostok lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Vostokem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i Vostok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Superman, Bambi, Medvídek Pú, Scooby Doo anebo Shrek. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, princezna a princ, čert, Popeláři a vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Vostoku.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů