Doporučené


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Vostok k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší se jménem Vostok k omalování pro školáky. Omalovánka Vostok je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vostok - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vostok - A5            Omalovánka - Vostok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vostok patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, k tisku, domalovánky, k vybarvení, elektronické omalovánky, omalovánky, zdarma, dětské obrázky, k vytisknutí, Vostok, omalovánka, online, obrázky, zadarmo

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vostok k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Vostokem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, vodové barvy, pera, akrylové barvy případně pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku Vostok lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s Vostokem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, postavy z pohádek, dopravní prostředky a pochopitelně i Vostok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různé sporty nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Piráti z Karibiku, Locika, Pan Včelka a Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, astronaut, slon, auta nebo též kočka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Vostok.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů