Nejvyhledávanější


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Vostok zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná Vostok k obarvení pro větší děti. Omalovánka Vostok je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vostok - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Vostok - A5            Omalovánka - Vostok - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vostok patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, obrázky, dětské obrázky, k vytisknutí, elektronické omalovánky, obrázek, Vostok, omalovánka, Vesmír, ke stažení, omalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vostok k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Vostokem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, temperové barvy, voskovky, umělecké tužky nebo voskové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti vskutku mnoho. Omalovánku Vostok lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Vostokem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, temperové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, hudební nástroje, zaměstnání lidí a pochopitelně i Vostok :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, druhy sportů případně kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Petr Pan, panenka Winx, Flintstoneovi, Among Us a Teletubbies. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tu máme k uložení jsou: miminko, koně, pes, slon anebo lokomotiva s vagónky. Ať omalovánka Vostok přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů