Nejoblíbenější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem velryba k vybarvování pro ratolesti. Omalovánka velryba je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, Zvířata, zdarma, ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Velryba, online, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Velryba k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s velrybou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, pastelky, propisovací tužky, pera a akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku velryba lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s velrybou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pastelky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, písmena a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, lidské profese nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy My little pony, Popelka, Indiana Jones, Požárník Sam anebo Equestria Girls. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, psi, astronaut, sněhulák a loď. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka velryby bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů