Nejhledanější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná velryba k omalování pro kluky a holky. Omalovánka velryba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, zdarma, online, Zvířata, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, Velryba, obrázek, pro děti, obrázky, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, propisovací tužky, fixky anebo tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku velryba lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s velrybou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří oči dětí, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, akrylové barvy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, písmena, zvířátka a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, čísla a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ratatouille, Madagaskar, Anna a Elsa, Kung Fu Panda a nebo Jak vycvičit draka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, Popeláři, astronaut, raketa a netopýr. Ať si vaše dítě užije obrázek velryby.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů