Nejhledanější


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená velryba k obarvení pro školáky. Omalovánka velryba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, obrázky, k tisku, Velryba, online, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti, Zvířata, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, uhlíky, zvýrazňovače, propisovací tužky nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromné množství. Omalovánku velryba lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s velrybou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, zrak dětí nebo také čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, uhlíky a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, různé sporty a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy automobilů anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Roblox, Rumcajs, Popelka nebo také Littlest Pet Shop. Je ale těžké je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: auta, pes, lokomotiva s vagónky, traktor či hasiči. Ať vám omalovánka velryba přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů