Nejoblíbenější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná velryba k obarvení pro děti. Omalovánka velryba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázek, zdarma, obrázky, Velryba, Zvířata, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Velryba k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s velrybou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, voskovky, temperové barvy, pera a voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku velryba lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s velrybou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zaměstnání lidí či různé sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Blesk McQueen, Spongebob, Lion King, Asterix a Obelix nebo také Příběh hraček. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stažení jsou: koně, astronaut, draci, hasiči nebo též sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s velrybou.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů