Nej omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velryba k vytisknutí

Omalovánka k tisku uložená pod názvem velryba k obarvení pro prcky. Omalovánka velryba je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, elektronické omalovánky, pro děti, ke stáhnutí, omalovánky, online, Velryba, zdarma, ke stažení, k tisku, k vybarvení, zadarmo, obrázek, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, tempery, křídy a nebo grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Obrázek velryba lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s velrybou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, zrak dětí nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, temperové barvy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, písmena a jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Bugs Bunny, Želvy Ninja, panenka Winx, Gumídci nebo Roblox. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, astronaut, auta, mašinka anebo netopýr. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka velryby bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů