Top šest


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka velryba k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem velryba k vybarvení pro učitelky. Omalovánka velryba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, zdarma, k vytisknutí, omalovánky, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky, domalovánky, Zvířata, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, olejové pastely, pera a voskové tužky. Možností je pro prcky k dispozici široká škála. Omalovánku velryba lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s velrybou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, temperové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka a nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Dragon Ball Z, Tlapková patrola, Myška Minie, Budulínek a Ratatouille. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: houby, lokomotiva s vagónky, Popeláři, plachetnice nebo také princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou velryba.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů