Nej pět


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem velryba k obarvení pro slečny. Omalovánka velryba je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, obrázek, Zvířata, k vytištění, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, online, Velryba, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s velrybou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, fixy, propisovací tužky, pastelové tužky a voskové tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku velryba lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s velrybou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, počítač anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. olejové pastely, fixy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, různé sporty nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Rio, Pejsek a kočička, Anna a Elsa, Lví král anebo Monster High. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky které tady máme k uložení jsou: auto, mašinka, slon, hasiči a liška. Ať vám omalovánka velryba přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů