Nejhledanější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka velryba zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná velryba k vybarvení pro kluky i holky. Omalovánka velryba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Velryba - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Velryba - A5            Omalovánka - Velryba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velryba patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Zvířata, Velryba, k vytištění, obrázky, ke stažení, zdarma, obrázek, k vybarvení, k tisku, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Velryba k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s velrybou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, voskovky, tempery a zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro školáky k dispozici pestrá škála. Omalovánku velryba lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s velrybou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelky, akrylové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, písmena, druhy sportů a pochopitelně i velrybu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různé kytky a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Scooby Doo, Hello Kitty, Bob a Bobek, Locika a Brawl stars. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: princezna, pes, netopýr, astronaut nebo také vláček. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou velryba.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů