Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kytice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená kytice k vybarvení pro ženy. Omalovánka kytice je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytice - A5            Omalovánka - Kytice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k tisku, online, ke stažení, pro děti, Kytice, Květiny, k vytištění, obrázek, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kytice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kyticí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, pastelky, umělecké tužky, propisovací tužky nebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kytice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kyticí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, pastelky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířata, kytky a pochopitelně i kytici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, různá zvířátka a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Lego příběh, Teletubbies, Ferda mravenec nebo také Grinch. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, lokomotiva s vagónky, astronaut, kočka či dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku kytice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů