Top omalovánky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kytice k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem kytice k obarvování pro maminky. Omalovánka kytice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kytice - A5            Omalovánka - Kytice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, obrázky, vymalovánky, omalovánka, k vybarvení, ke stažení, omalovánky, pro děti, Květiny, dětské obrázky, zdarma, online, elektronické omalovánky, zadarmo

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kytice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s kyticí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, tempery, voskové tužky nebo též tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici celá škála. Obrázek kytice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s kyticí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, propisovací tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i kytici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, sporty anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Alf, Krtek, Teletubbies a Astroboy. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: auto, sněhulák, koně, loď a nebo houby. Ať omalovánka kytice přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů