Doporučujeme


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kytice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem kytice k vybarvení pro kluky. Omalovánka kytice je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kytice - A5            Omalovánka - Kytice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, vymalovánky, zdarma, omalovánky, domalovánky, pro děti, Kytice, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytištění, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kytice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kyticí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, voskové tužky, tempery nebo též umělecké tužky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek kytice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kyticí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. uhlíky, uhly či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, různé kytky a pochopitelně i kytici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, rostliny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Malá mořská víla, Blesk McQueen, Rexík, Equestria Girls nebo Bolt – pes pro každý případ. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, princezna, lokomotiva, miminko případně lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kyticí.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů