Nej omalovánky


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka kytice k vytisknutí

Dětská omalovánka označená kytice k obarvování pro prcky. Omalovánka kytice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kytice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytice - A5            Omalovánka - Kytice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: dětské obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo, k vybarvení, obrázek, k vytištění, k tisku, omalovánka, vymalovánky, ke stažení, k vytisknutí, ke stáhnutí, Kytice

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kytice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kyticí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, tužky, umělecké tužky, voskové tužky a nebo křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Obrázek kytice lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s kyticí má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba pastelky, tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i kytici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy jídel a různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Lion King, Na vlásku, Budulínek, Gormiti či Fifi z Květíkova. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: princezna, vláček, loď, slon anebo hasiči. Ať si vaše dítě užije obrázek kytice.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů