Výběr obrázků


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kytice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kytice k obarvení pro malé děti. Omalovánka kytice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kytice - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kytice - A5            Omalovánka - Kytice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kytice patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: domalovánky, ke stažení, omalovánky, obrázek, obrázky, online, k vytištění, pro děti, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, zdarma, Kytice, Květiny

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kytice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s kyticí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tempery, zvýrazňovače, pera případně uhly. Kreslících potřeb je dnes pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Omalovánku kytice lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kyticí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskovky, tempery nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i kytici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, písmenka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Shimmer a Shine, Pejsek a kočička, pes Pluto a Hledá se Nemo. Je však nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, loď, piráti či plachetnice. Ať omalovánka kytice přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů