Nej obrázky


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka hruška k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hruška ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka hruška je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Ovoce, zadarmo, online, pro děti, domalovánky, zdarma, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Hruška, vymalovánky, k tisku, omalovánky, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hruškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, voskovky, tužky či vodové barvy. Malovacích potřeb je pro učitelky k dispozici ohromné množství. Obrázek hruška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s hruškou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, uhly anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Ben 10, IronMan, Tarzan, Rumcajs nebo také Lego friends. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, traktor, lokomotiva, liška a Popeláři. Ať si vaše dítě užije omalovánku hrušky.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů