Top obrázky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem hruška k obarvení pro větší děti. Omalovánka hruška je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, k tisku, online, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, Hruška, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskovky, temperové barvy, zvýrazňovače, pastelky nebo též vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku hruška lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s hruškou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, temperové barvy případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, zaměstnání a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, kytky či zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Power Strangers, princezna Sofie, Ledové království, Včelka Mája a Pošťák Pat. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: miminko, drak, piráti, vláček a nebo mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou hrušky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů