Top obrázky


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná hruška k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka hruška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: online, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, k vytištění, Hruška, Ovoce, ke stažení, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s hruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixy, olejové pastely, uhly a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku hruška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hruškou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. temperové barvy, fixy nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata a nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Brawl stars, Superčarodějnice, Krteček nebo Kuře Calimero. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, sněhulák, princezna, netopýr a hasiči. Ať si vaše dítko užije malování hrušky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů