Top pět


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hruška k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem hruška k omalování pro předškoláky. Omalovánka hruška je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, obrázky, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, vymalovánky, omalovánka, Hruška, online, k tisku, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, propisovací tužky, akrylové barvy nebo také voskovky. Možností je pro nejmenší vskutku velmi mnoho. Omalovánku hruška lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s hruškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různé sporty, lidské profese a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, zvířata nebo kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Madagaskar, Na vlásku, Bratz panenky, Locika a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, vláček, auta, houby či auto. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka hrušky bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů