Nejoblíbenější


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem hruška ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka hruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázek, online, ke stažení, obrázky, k tisku, pro děti, k vybarvení, k vytisknutí, Ovoce, k vytištění, zdarma, Hruška

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s hruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, akrylové barvy, uhlíky, tužky případně křídy. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hruška lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hruškou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například olejové pastely, akrylové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, zvířata a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání lidí či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Roblox, Pat a Mat, Plants vs. Zombies, Superman anebo Medvídek Pú. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: mašinka, astronaut, čert, dinosauři nebo též astronaut. Ať si vaše dítko užije malování hrušky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů