Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná hruška k vybarvování pro kluky a holky. Omalovánka hruška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: pro děti, Hruška, k tisku, k vytištění, obrázky, Ovoce, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelové tužky, tužky, grafitové tužky nebo též voskovky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Obrázek hruška lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s hruškou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, kytky a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin či druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Monster High, IronMan, Křemílek a Vochomůrka, Brawl stars nebo Simpsonovi. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme k uložení jsou: draci, plachetnice, netopýr, vláček a auta. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka hrušky bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů