Výběr obrázků


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem hruška k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka hruška je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, pro děti, k vytištění, k tisku, online, Ovoce, k vytisknutí, Hruška

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Hruška k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s hruškou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskové tužky, propisovací tužky, voskovky a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapce i dívky fakt mnoho Obrázek hruška lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s hruškou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, voskové tužky či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy ptáků a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Aladin, pes Pluto, Lion King, princezna Sofie případně Locika. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, pes, sněhulák, piráti a nebo koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem hruška.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů