Nejvyhledávanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší s názvem hruška k omalování pro děti. Omalovánka hruška je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytištění, domalovánky, Hruška, Ovoce, zadarmo, online, zdarma, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky, k tisku, elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s hruškou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, tužky, pastelky nebo také umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku hruška lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hruškou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, dětské oči a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, temperové barvy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Batman, Hot Wheels, Locika, Kamarád Timmy a Pošťák Pat. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, slon, hasiči, liška a miminko. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s hruškou.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů