Nejlepší


Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem hruška k obarvování pro školáky. Omalovánka hruška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: ke stažení, Ovoce, k vytištění, k tisku, obrázek, Hruška, online, obrázky, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s hruškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, umělecké tužky, voskové tužky, pastelky anebo propisovací tužky. Možností je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku hruška lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s hruškou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například grafitové tužky, umělecké tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, jednotlivé druhy rostlin a nebo sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Stašpytlík, Bob a Bobek, U nás na farmě, Asterix a Obelix nebo Angelína balerína. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, astronaut, slon, mašinka a drak. Ať si vaše dítko užije malování hrušky.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů