Nej omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hruška zdarma k vytištění

Omalovánka označená hruška k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka hruška je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hruška - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hruška - A5            Omalovánka - Hruška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hruška patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, pro děti, k tisku, Hruška, online, k vybarvení, Ovoce

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Hruška k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s hruškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, tempery, fixy nebo také zvýrazňovače. Možností je pro předškoláky fakt mnoho Obrázek hruška lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s hruškou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pera a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, květiny, různá zvířátka a pochopitelně i hrušku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, sporty nebo též rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spiderman, princezna Sofie, Mašinka Tomáš, Kniha džunglí a nebo Madagaskar. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stažení jsou: pes, Popeláři, princezna, auta případně vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku hruška.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů