Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka apoštol Pavel 3 k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Apoštol Pavel 3 ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Skutky apoštolů 20:7-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Apoštol Pavel 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Apoštol Pavel 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Apoštol Pavel 3 - A5            Omalovánka - Apoštol Pavel 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Apoštol Pavel 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Bible a křesťanství, online, Apoštol Pavel 3, ke stažení, ke stáhnutí, domalovánky, elektronické omalovánky, omalovánka, omalovánky, vymalovánky

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Apoštol Pavel 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Apoštol Pavel 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, uhlíky, voskové tužky, tempery nebo též umělecké tužky. Možností je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Apoštol Pavel 3 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Apoštol Pavel 3 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Apoštol Pavel 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, různá zvířátka či zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Malá mořská víla, panenka Winx, Bob a Bobek, Rio a Duhová nevěsta. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, psi, houby, piráti a nebo Popeláři. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Apoštol Pavel 3.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů