Top šest


Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem dodo k vybarvování pro dívky. Omalovánka dodo je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázek, k vytištění, domalovánky, Dodo, k tisku, obrázky, k vybarvení, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dodem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, voskovky, fixy, křídy a temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dodo lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dodem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixky, voskovky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, zvířata a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, hudební nástroje nebo druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Lion King, Roblox, Angry birds a Boule a Bill. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, raketa, sněhulák, mašinka či dinosauři. Ať omalovánka dodo přinese radost vašim dětem.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů