Nejstahovanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná dodo ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka dodo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázek, ke stažení, online, pro děti, obrázky, Dodo, zdarma, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodo k vytištění pro děti

Omalovánka s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, olejové pastely, křídy, vodové barvy a temperové barvy. Možností je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku dodo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dodem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixy, olejové pastely nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, různá zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Šmoulové, Budulínek, Stašpytlík, Simpsonovi nebo také Doba ledová. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: astronaut, auta, miminko, princezna či lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dodo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů