Nejhledanější


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka dodo k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem dodo ke kreslení pro ženy. Omalovánka dodo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, online, elektronické omalovánky, omalovánka, obrázek, Dodo, k vytisknutí, vymalovánky, dětské obrázky, omalovánky, zdarma, k vybarvení, k tisku, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dodem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, pastelky, pastelové tužky, akrylové barvy případně olejové pastely. Malovacích potřeb je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku dodo lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dodem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektřinu, zrak dětí anebo peníze. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například tužky, pastelky nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, písmena, pohádkové postavy a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání, druhy sportů a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Petr Pan, Ninjago, Lví král, Brawl stars anebo Holly Hobbie. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: auta, sněhulák, koně, astronaut a princezna a princ. Věříme, že se vám obrázek doda bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů