Nejoblíbenější


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka dodo zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená dodo k omalování pro slečny. Omalovánka dodo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, zdarma, vymalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytisknutí, pro děti, online, Ptáci, zadarmo, domalovánky, dětské obrázky, obrázky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dodem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, akrylové barvy, tužky, grafitové tužky nebo též pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku dodo lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dodem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například křídy, akrylové barvy nebo také tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy jídel a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Toy Story, Lego, Červená Karkulka, Power Strangers nebo Locika. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapečky které tu máme k uložení jsou: koně, astronaut, sněhulák, raketa a auto. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou doda.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů