Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem dodo k obarvování pro naše ratolesti. Omalovánka dodo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, k vytištění, Dodo, k vybarvení, k tisku, pro děti, online, Ptáci, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, voskové tužky, akrylové barvy, tempery nebo olejové pastely. Pomůcek na malování je pro kluky i holky k dispozici ohromné množství. Obrázek dodo lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dodem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, voskové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, postavy z pohádek a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka nebo také zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Adiboo, Pinocchio, Mickey mouse, Spiderman a Fortnite. Ty tu však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stažení jsou: pes, draci, čert, princezna nebo též sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou doda.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů