Nej omalovánky


Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem dodo k omalování pro maminky. Omalovánka dodo je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, dětské obrázky, omalovánky, obrázek, vymalovánky, k vytisknutí, zdarma, zadarmo, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázky, ke stáhnutí, pro děti, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, pera, voskovky, křídy či pastelky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici široká škála. Obrázek dodo lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dodem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. tužky, pera nebo také voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, písmenka, lidské profese a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Na vlásku, Kráska a zvíře, Bambi, Boule a Bill a nebo Angry birds. Je však nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro starší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, draci, Popeláři, čert a netopýr. Nechť vám omalovánka s dodem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů