Nej pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka označená dodo k vybarvení pro dívky. Omalovánka dodo je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, Dodo, omalovánka, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, obrázky, ke stažení, zdarma, domalovánky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodo k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, tempery, temperové barvy, křídy nebo také tužky. Pomůcek na malování je pro malé děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku dodo lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dodem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba akrylové barvy, tempery a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, sporty případně květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Astroboy, Krtek, Tarzan, Život brouka nebo též Sněhurka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, mašinka, drak a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování doda.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů