Výběr obrázků


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná dodo k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka dodo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, Dodo, k vytisknutí, Ptáci, pro děti, obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, online, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, temperové barvy, fixky, pastelky případně voskovky. Pomůcek na malování je pro ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku dodo lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dodem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhly, temperové barvy nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířata, dopravní prostředky a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, druhy jídel a různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, IronMan, Doba ledová, Myška Minie a Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, sněhulák, astronaut, plachetnice anebo miminko. Ať si vaše dítko užije malování doda.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů