Top obrázky


Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dodo k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená dodo k vybarvování pro malé děti. Omalovánka dodo je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, obrázek, obrázky, Dodo, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k tisku, ke stažení, Ptáci, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dodem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhly, pastelky, umělecké tužky, grafitové tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromující množství. Obrázek dodo lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dodem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, počítač nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, pastelky anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, druhy sportů či sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy panenka Winx, Jak vycvičit draka, Barbie, Angry birds nebo též Roblox. Je však problematické je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: drak, Santa Klaus, princezna, princezna případně netopýr. Nechť vám omalovánka s dodem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů