Doporučujeme


Omalovánka s vánočním stromem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dodo k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná dodo k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka dodo je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, Dodo, k vybarvení, online, k tisku, Ptáci, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, křídy, vodové barvy, fixky či temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti vskutku mnoho. Obrázek dodo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dodem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, křídy nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, dopravní prostředky, pohádkové postavy a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ledové království, Gumídci, Mimoni, Paw patrol anebo Pan Včelka. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: loď, princezna a princ, mašinka, draci a princezna. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dodo.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů