Nej pět


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka dodo k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná dodo k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka dodo je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, ke stažení, obrázky, online, k vytištění, k vybarvení, Dodo, obrázek, k tisku, zdarma, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dodo k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dodem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, tempery, pera či voskovky. Výtvarných potřeb je pro chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek dodo lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s dodem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu případně počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, temperové barvy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy ptáků, písmena, různá zvířata a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, kytky nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Pinocchio, Spiderman, Princezna Leonora, Na vlásku případně Příběh hraček. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro tatínky které zde máme ke stáhnutí jsou: drak, houby, princezna, mašinka a piráti. Nechť omalovánka s dodem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů