Nejhledanější


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dva sobi k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná Dva sobi k omalování pro dívky. Omalovánka Dva sobi je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dva sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dva sobi - A5            Omalovánka - Dva sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dva sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, dětské obrázky, Dva sobi, ke stažení, Vánoce, obrázek, vymalovánky, zadarmo, k vybarvení, omalovánky, k tisku, ke stáhnutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek k vybarvení Dva sobi k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Dva sobi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, vodové barvy, temperové barvy a nebo tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku Dva sobi lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Dva sobi má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, kytky, zaměstnání a pochopitelně i Dva sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata či druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Monster High, Avengers, Tlapková patrola, Marvel Rocket a Mimoni. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: Popeláři, astronaut, auta, čert a auto. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Dva sobi.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů