Výběr omalovánek


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dva sobi k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená Dva sobi k obarvení pro malé děti. Omalovánka Dva sobi je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dva sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dva sobi - A5            Omalovánka - Dva sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dva sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, obrázky, Vánoce, k tisku, zdarma, ke stažení, obrázek, online, Dva sobi

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Dva sobi k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Dva sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pera, umělecké tužky, uhly, fixy či grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Obrázek Dva sobi lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Dva sobi má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peníze a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pera, umělecké tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, jídla a pochopitelně i Dva sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, různé sporty anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Lví král, Paw patrol, Simpsonovi, Indiana Jones a Rumcajs. Je však těžké a složité je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: sněhulák, loď, traktor, drak případně miminko. Ať vám omalovánka Dva sobi přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů