Nejstahovanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dva sobi k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Dva sobi k omalování pro holky. Omalovánka Dva sobi je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dva sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dva sobi - A5            Omalovánka - Dva sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dva sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: vymalovánky, zdarma, obrázky, ke stáhnutí, omalovánky, Dva sobi, ke stažení, obrázek, Vánoce, k vybarvení, k tisku, online, k vytisknutí, omalovánka

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Dva sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Dva sobi je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, uhlíky, voskovky, vodové barvy nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Dva sobi lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Dva sobi má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, uhlíky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Dva sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, jednotlivá zvířata či hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Ice Age, Diddl, Plants vs. Zombies, Doraemon nebo také Dragon Ball Z. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které tady máme k uložení jsou: traktor, hasiči, princezna a princ, čert anebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Dva sobi.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů