Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek jukeboxu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka parní lokomotiva k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s názvem parní lokomotiva k vybarvení pro chlapce. Omalovánka parní lokomotiva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, Dopravní prostředky, zadarmo, k vytištění, dětské obrázky, omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, Parní lokomotiva, pro děti, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, obrázky, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s parní lokomotivou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pastelové tužky, olejové pastely, akrylové barvy anebo voskovky. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky k dispozici celá škála. Omalovánku parní lokomotiva lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s parní lokomotivou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, druhy jídel, sporty a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, květiny případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Superčarodějnice, IronMan, Scooby Doo nebo též Anna a Elsa. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, piráti, astronaut, čert a nebo lokomotiva. Ať si vaše dítě užije obrázek parní lokomotivy.


Vyhledávání


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů