Top omalovánky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem parní lokomotiva k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka parní lokomotiva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, obrázky, Dopravní prostředky, pro děti, obrázek, Parní lokomotiva, k tisku, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Parní lokomotiva k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s parní lokomotivou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, tužky, umělecké tužky, propisovací tužky nebo pera. Pomůcek na malování je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku parní lokomotiva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s parní lokomotivou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například grafitové tužky, tužky či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, zaměstnání lidí a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků a různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Barbie, Pixel art, Pat a Mat, Asterix a Obelix a Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auta, lokomotiva s vagónky, draci a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou parní lokomotiva.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů