Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem parní lokomotiva k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka parní lokomotiva je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Parní lokomotiva, k tisku, ke stažení, online, k vytištění, k vybarvení, obrázek, pro děti, zdarma, obrázky, Dopravní prostředky, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s parní lokomotivou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, vodové barvy, tempery anebo voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek parní lokomotiva lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s parní lokomotivou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například voskovky, temperové barvy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmenka, postavy z pohádek a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a nebo jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Bob a Bobek, Budulínek, Tarzan, Krteček a Littlest Pet Shop. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, princezna, liška, lokomotiva nebo též dinosauři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem parní lokomotiva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů