Top omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka parní lokomotiva k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná parní lokomotiva k vybarvení pro kluky. Omalovánka parní lokomotiva je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, online, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, Parní lokomotiva, vymalovánky, Dopravní prostředky, ke stáhnutí, k tisku, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Parní lokomotiva k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s parní lokomotivou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pera, vodové barvy, olejové pastely nebo také křídy. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici vskutku hodně. Omalovánku parní lokomotiva lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s parní lokomotivou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pera anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, kytky, různá zvířata a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, zvířátka nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Prasátko peppa, Princezna a žabák, panenka Winx, Furby nebo Equestria Girls. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, draci, liška, kočka a psi. Ať si vaše dítko užije malování parní lokomotivy.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů