Nejlepší


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek psa k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka parní lokomotiva k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem parní lokomotiva ke kreslení pro učitelky. Omalovánka parní lokomotiva je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: vymalovánky, obrázek, obrázky, pro děti, Dopravní prostředky, Parní lokomotiva, k vybarvení, omalovánky, k vytištění, omalovánka, ke stáhnutí, dětské obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Parní lokomotiva k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s parní lokomotivou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pera, fixky, uhly a nebo voskovky. Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku parní lokomotiva lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s parní lokomotivou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, čísla a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy sportů nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Monster High, Požárník Sam, Blesk McQueen, Želvy Ninja anebo Tlapková patrola. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, vláček, drak, princezna a auta. Nechť vám omalovánka s parní lokomotivou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů