Nejoblíbenější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná parní lokomotiva ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka parní lokomotiva je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, Dopravní prostředky, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, k vytištění, Parní lokomotiva, obrázky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s parní lokomotivou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, pastelky, tempery nebo také olejové pastely. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku parní lokomotiva lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s parní lokomotivou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba zvýrazňovače, uhlíky nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, jídla a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, lidské profese a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Fifi z Květíkova, Želvy Ninja, Popelka a Princezna Leonora. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: raketa, astronaut, sněhulák, piráti anebo hasiči. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou parní lokomotiva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů