Nej obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná parní lokomotiva ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka parní lokomotiva je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, pro děti, zdarma, k vytisknutí, Parní lokomotiva, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění, ke stažení, k tisku, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s parní lokomotivou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, voskovky, tempery a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek parní lokomotiva lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s parní lokomotivou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro holky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixy, temperové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů případně čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Království lesních strážců, Fortnite, Zvonilka či Červená Karkulka. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, hasiči, čert, astronaut nebo také plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku parní lokomotiva.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů