Výběr obrázků


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem parní lokomotiva ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka parní lokomotiva je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázek, Parní lokomotiva, online, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Parní lokomotiva k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s parní lokomotivou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, pastelové tužky, fixky nebo též fixy. Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku parní lokomotiva lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s parní lokomotivou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba uhlíky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání a nebo sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Marvel Rocket, Power Strangers, Tarzan, Simpsonovi a Anna a Elsa. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: Popeláři, Santa Klaus, liška, čert či auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s parní lokomotivou líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů