Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem parní lokomotiva k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka parní lokomotiva je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, Parní lokomotiva, k tisku, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s parní lokomotivou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, pera, fixky či fixy. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku parní lokomotiva lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s parní lokomotivou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například grafitové tužky, křídy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, písmenka a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy My little pony, Fortnite, Mimoni, Příběh hraček a Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, draci, miminko, lokomotiva případně piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s parní lokomotivou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů