Doporučené


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vrbovka úzkolistá zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem vrbovka úzkolistá k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka vrbovka úzkolistá je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vrbovka úzkolistá - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A5            Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrbovka úzkolistá patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: Vrbovka úzkolistá, obrázky, ke stažení, zdarma, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, Květiny, online, k tisku, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vrbovka úzkolistá k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s vrbovkou úzkolistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, tempery nebo také propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku vrbovka úzkolistá lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s vrbovkou úzkolistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, zvýrazňovače či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, zvířátka a pochopitelně i vrbovku úzkolistou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, rostliny a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Frozen, Avatar, Hello Kitty, Avengers anebo Ledové království. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva s vagónky, miminko, houby a nebo mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou vrbovka úzkolistá.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů