Výběr omalovánek


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vrbovka úzkolistá k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem vrbovka úzkolistá k omalování pro větší děti. Omalovánka vrbovka úzkolistá je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vrbovka úzkolistá - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A5            Omalovánka - Vrbovka úzkolistá - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrbovka úzkolistá patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, k tisku, vymalovánky, obrázek, ke stažení, zdarma, omalovánka, omalovánky, obrázky, pro děti, zadarmo, elektronické omalovánky, k vybarvení, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vrbovka úzkolistá k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s vrbovkou úzkolistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, pera, akrylové barvy případně vodové barvy. Možností je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku vrbovka úzkolistá lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s vrbovkou úzkolistou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, voskovky a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, čísla a pochopitelně i vrbovku úzkolistou :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, sporty či různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Minecraft, Ledové království, Scooby Doo, Littlest Pet Shop a Trollové. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: vláček, čert, lokomotiva s vagónky, astronaut nebo také loď. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem vrbovka úzkolistá.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů