Doporučujeme


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka kruh zdarma k vytištění

Dětská omalovánka pojmenovaná kruh k vybarvení pro seniory. Omalovánka kruh je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kruh - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kruh - A5            Omalovánka - Kruh - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kruh patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k tisku, dětské obrázky, zdarma, Ostatní, obrázky, elektronické omalovánky, ke stažení, vymalovánky, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, omalovánky, Kruh

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kruh k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kruhem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskovky, grafitové tužky, tempery nebo též akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro učitelky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku kruh lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kruhem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhly, voskovky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, různá zvířata a pochopitelně i kruh :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jídla nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Doba ledová, Medvídek Pú, Paw patrol a 101 dalmatinů. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, piráti, psi, Santa Klaus nebo také slon. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kruhu.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů