Výběr obrázků


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka kempování zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kempování k omalování pro prcky. Omalovánka kempování je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kempování - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kempování - A5            Omalovánka - Kempování - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kempování patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, Ostatní, Kempování, k tisku, obrázky, ke stažení, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kempování k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s kempováním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, křídy, pastelové tužky, fixky a fixy. Malovacích potřeb je pro holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kempování lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kempováním má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii či čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například tempery, křídy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i kempování :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, lidské profese a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Ferda mravenec, Dumbo, Kamarád Timmy či Hulk. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme ke stažení jsou: vláček, lokomotiva, hasiči, raketa a auto. Nechť vám omalovánka s kempováním přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů