Výběr obrázků


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kempování k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná kempování k vybarvení pro učitelky. Omalovánka kempování je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kempování - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kempování - A5            Omalovánka - Kempování - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kempování patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Kempování, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, obrázek, pro děti, Ostatní, k vytištění, ke stažení, obrázky, online, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kempování k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kempováním je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky a fixy. Kreslících potřeb je dnes pro starší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku kempování lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s kempováním má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro starší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhly, vodové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, rostliny, kytky a pochopitelně i kempování :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka nebo též zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Šmoulové, Lego, Budulínek, Avatar či Pinocchio. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna a princ, netopýr, loď nebo také liška. Ať si vaše dítě užije obrázek kempování.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů