Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka kempování k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná kempování k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka kempování je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kempování - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Kempování - A5            Omalovánka - Kempování - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kempování patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, obrázek, k tisku, zdarma, Kempování, pro děti, ke stažení, Ostatní, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kempování k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kempováním je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, olejové pastely, temperové barvy nebo také tužky. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kempování lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kempováním má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, uhlíky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířátka, sporty a pochopitelně i kempování :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání, dopravní prostředky a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Budulínek, Simpsonovi, Krteček, princezna Sofie či Zhu Zhu Pets. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: traktor, astronaut, hasiči, mašinka anebo psi. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kempováním.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů