Nej pět


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka kempování k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem kempování k omalování pro holku i kluka. Omalovánka kempování je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kempování - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kempování - A5            Omalovánka - Kempování - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kempování patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, online, k vytisknutí, zdarma, obrázek, Kempování, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázky, Ostatní

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kempování k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kempováním je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, temperové barvy, fixky, voskové tužky a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici široká škála. Omalovánku kempování lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kempováním má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, temperové barvy nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, zvířátka a pochopitelně i kempování :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy ptáků a zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Princezna Leonora, Frozen, Batman nebo též Lego. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které zde máme k uložení jsou: auto, netopýr, astronaut, sněhulák případně houby. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s kempováním.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů