Top omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka trumpeta k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem trumpeta k vybarvení pro kluky. Omalovánka trumpeta je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Trumpeta - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Trumpeta - A5            Omalovánka - Trumpeta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Trumpeta patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Trumpeta, dětské obrázky, obrázky, online, domalovánky, zdarma, omalovánky, omalovánka, vymalovánky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Trumpeta k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s trumpetou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, umělecké tužky, fixky, voskové tužky anebo propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku trumpeta lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s trumpetou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, umělecké tužky nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba sporty, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i trumpetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, hudební nástroje a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Šmoulové, Máša a medvěd, Ratatouille, Indiana Jones a nebo Stašpytlík. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme k uložení jsou: slon, houby, netopýr, mašinka či Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou trumpeta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů