Nej pět


Obrázek s elfem k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka hradba k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem hradba k obarvení pro školáky. Omalovánka hradba je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Hradba - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Hradba - A5            Omalovánka - Hradba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hradba patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, pro děti, Budovy, obrázek, obrázky, k vybarvení, k tisku, Hradba, k vytisknutí, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Hradba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s hradbou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako uhlíky, pastelky, pera, fixy nebo umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici ohromující množství. Obrázek hradba lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s hradbou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, peníze a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, pastelky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i hradbu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, druhy automobilů a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, Monster high, My little pony, Bugs Bunny a Avengers. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, kočka, plachetnice, piráti a drak. Věříme, že se vám obrázek hradby bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů