Výběr obrázků


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hradba k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná hradba k vybarvování pro malé i větší děti. Omalovánka hradba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hradba - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Hradba - A5            Omalovánka - Hradba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hradba patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, online, Hradba, pro děti, ke stažení, Budovy, k vytisknutí, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Hradba k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s hradbou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, grafitové tužky, voskové tužky, pastelové tužky anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek hradba lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s hradbou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, grafitové tužky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, rostliny a pochopitelně i hradbu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, hudební nástroje nebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy IronMan, Superčarodějnice, Asterix a Obelix, Popelka nebo také Bugs Bunny. Je ale velmi problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: traktor, pes, loď, plachetnice případně draci. Užijte si omalovánku hradby, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů