Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka hradba zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná hradba k omalování pro děti. Omalovánka hradba je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hradba - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Hradba - A5            Omalovánka - Hradba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hradba patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: dětské obrázky, k vytištění, vymalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky, online, ke stáhnutí, obrázek, k vytisknutí, domalovánky, Hradba, pro děti, omalovánky, Budovy

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Hradba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s hradbou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, pera, voskovky, grafitové tužky nebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky k dispozici pestrá škála. Omalovánku hradba lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s hradbou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii a nebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pera a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a pochopitelně i hradbu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířátka či čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Lion King, Equestria Girls, Mickey mouse, Kim Possible a nebo Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, auto, auta, psi případně slon. Nechť omalovánka s hradbou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů