Nejoblíbenější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená Želvička k vybarvování pro holčičky. Omalovánka Želvička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, Želvička, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázky, Zvířata, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Želvičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - fixy, temperové barvy, křídy, vodové barvy a uhlíky. Možností je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Želvička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Želvičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například fixy, temperové barvy či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, písmenka anebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, panenka Winx, Peter Pan, Gumídci nebo Toy Story. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: vláček, sněhulák, plachetnice, houby nebo také liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Želvičkou líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů