Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná Želvička k vybarvení pro malé i větší děti. Omalovánka Želvička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, zdarma, k vytištění, obrázky, ke stažení, Zvířata, k vybarvení, k vytisknutí, Želvička, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Želvičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tužky, voskové tužky, fixy a temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek Želvička lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Želvičkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířátka nebo také zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, Doba ledová, Bob a Bobek, Asterix a Obelix a Ninjago. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, astronaut, lokomotiva, piráti anebo miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Želvička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů