Nej obrázky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Želvička ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka Želvička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, ke stažení, online, obrázek, k vytisknutí, Zvířata, k tisku, Želvička, zdarma, obrázky, k vytištění

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Želvičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhly, voskovky, tempery nebo též fixky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Obrázek Želvička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Želvičkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, počítač a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhly anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, písmena, kytky a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Sněhurka, Popelka, Bob a Bobek, Pixel art a nebo Indiana Jones. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: drak, auta, princezna a princ, lokomotiva a slon. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Želvička.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů