Nejlepší


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Želvička k obarvování pro chlapečky. Omalovánka Želvička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Zvířata, domalovánky, vymalovánky, k vybarvení, omalovánka, obrázky, online, elektronické omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, ke stažení, ke stáhnutí, omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s Želvičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako pastelky, olejové pastely, zvýrazňovače, voskovky a nebo grafitové tužky. Možností je dnes pro školáky k dispozici široká škála. Obrázek Želvička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Želvičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, olejové pastely případně zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka nebo též druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Království lesních strážců, Harley Quinn, Fifi z Květíkova, Bugs Bunny nebo Zootropolis. Je však velmi náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna, raketa, draci, loď a pes. Ať vám omalovánka Želvička přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů