Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Želvička k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Želvička k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka Želvička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, obrázky, Zvířata, k vybarvení, domalovánky, ke stáhnutí, zdarma, online, k vytisknutí, omalovánka, k tisku, vymalovánky, zadarmo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Želvičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, pastelové tužky, propisovací tužky, voskovky či grafitové tužky. Možností je pro seniory k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Želvička lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Želvičkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, pastelové tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, zvířátka a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Hulk, Kuře Calimero, Rio, Mickey mouse nebo také Budulínek. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auta, koně, čert a sněhulák. Ať vám omalovánka Želvička přinese mnoho radosti.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů