Výběr omalovánek


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná Želvička k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Želvička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, Želvička, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, zdarma, pro děti, k tisku, obrázek, obrázky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Želvičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, voskové tužky, pastelové tužky či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Želvička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Želvičkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, zvýrazňovače a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, zaměstnání lidí a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Chuggington, Lví král, Shrek, Teletubbies nebo Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, kočka, auto, houby nebo také princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování Želvičky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů