Top obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Želvička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Želvička k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka Želvička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, dětské obrázky, online, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, Želvička

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Želvička k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Želvičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, olejové pastely, křídy, vodové barvy či temperové barvy. Malovacích potřeb je pro holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Želvička lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Želvičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peníze, elektrickou energii a čas. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. grafitové tužky, olejové pastely nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zvířata, zaměstnání a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy rostlin a nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Na vlásku, Kouzelná beruška a černý kocour, Toy Story, Harley Quinn a Princezna Leonora. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, lokomotiva a loď. Ať si vaše dítě užije obrázek Želvičky.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů