Výběr obrázků


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Želvička k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka Želvička je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Želvička, k vybarvení, Zvířata, obrázky, pro děti, k vytištění, online, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Želvičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pera, fixky, vodové barvy či uhlíky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Želvička lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Želvičkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, pera a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, sporty a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, různé sporty a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Angry birds, Popelka, princezna Sofie a Batman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, plachetnice, mašinka, netopýr nebo též princezna. Nechť vám omalovánka s Želvičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů