Doporučujeme


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka Želvička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Želvička k omalování pro kluky a holky. Omalovánka Želvička je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Želvička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Želvička - A5            Omalovánka - Želvička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Želvička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, obrázky, k vytištění, online, k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, Želvička, k vytisknutí, Zvířata, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Želvička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Želvičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, uhlíky, voskovky, křídy a nebo pera. Pomůcek na malování je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku Želvička lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Želvičkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, uhlíky případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, kytky, zaměstnání a pochopitelně i Želvičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Ninjago, Ferda mravenec, Rumcajs, Hello Kitty a Harry Potter. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, auto, loď, vláček nebo liška. Nechť omalovánka s Želvičkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů