Top omalovánky


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kačenka do vody k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem Kačenka do vody k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka Kačenka do vody je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kačenka do vody - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačenka do vody - A5            Omalovánka - Kačenka do vody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačenka do vody patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, obrázek, omalovánka, Kačenka do vody, elektronické omalovánky, k vytisknutí, dětské obrázky, ke stažení, vymalovánky, obrázky, pro děti, k vytištění, k tisku, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kačenka do vody k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kačenka do vody je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, fixy, křídy nebo též grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici široká škála. Obrázek Kačenka do vody lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Kačenka do vody má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, voskovky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, druhy sportů a pochopitelně i Kačenka do vody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, kytky a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Littlest Pet Shop, Shrek, Anna a Elsa nebo Bakugan. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, koně, netopýr, traktor případně astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kačenka do vody.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů