Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kačenka do vody k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená Kačenka do vody k obarvení pro malé děti. Omalovánka Kačenka do vody je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kačenka do vody - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kačenka do vody - A5            Omalovánka - Kačenka do vody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačenka do vody patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Ptáci, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Kačenka do vody, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, obrázek, zdarma, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kačenka do vody k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kačenka do vody je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, křídy, akrylové barvy či fixky. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kačenka do vody lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kačenka do vody má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i Kačenka do vody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pinocchio, Pejsek a kočička, Blesk McQueen, Bakugan anebo Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, princezna, sněhulák, princezna a nebo slon. Užijte si omalovánku Kačenka do vody, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů