Top obrázky


Omalovánka tenistky

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka kačenka do vody k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem Kačenka do vody k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka Kačenka do vody je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kačenka do vody - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kačenka do vody - A5            Omalovánka - Kačenka do vody - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kačenka do vody patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k tisku, Kačenka do vody, vymalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, Ptáci, zadarmo, k vybarvení, omalovánky, dětské obrázky, omalovánka, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kačenka do vody k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kačenka do vody je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, křídy, voskové tužky, fixy nebo také grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kačenka do vody lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Kačenka do vody má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku případně peníze. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, křídy nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různá zvířata, lidské profese a pochopitelně i Kačenka do vody :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, zvířátka anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Scooby Doo, Kniha džunglí, Bořek stavitel případně Lví hlídka. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: netopýr, auta, Santa Klaus, astronaut a nebo lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kačenka do vody.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů