Výběr obrázků


Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka buben zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem buben k omalování pro naše zlatíčka. Omalovánka buben je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Buben, obrázky, zdarma, k vytisknutí, online, k vybarvení, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, elektronické omalovánky, Hudba, domalovánky, omalovánka

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bubnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, voskovky, voskové tužky, pastelové tužky a uhlíky. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici celá škála. Omalovánku buben lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bubnem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhly, voskovky a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, květiny a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, dopravní prostředky nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Kocour Garfield, Princezna a žabák, Pocahontas, Blesk McQueen a Princezna Leonora. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: loď, vláček, netopýr, traktor nebo miminko. Nechť vám omalovánka s bubnem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů