Nejvyhledávanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka buben k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem buben k obarvování pro předškoláky. Omalovánka buben je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, Hudba, pro děti, k vytištění, obrázek, Buben, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s bubnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tempery, voskovky, křídy, voskové tužky nebo olejové pastely. Možností je pro holky i kluky k dispozici pestrá škála. Obrázek buben lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bubnem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, voskovky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jídla a nebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Avatar, Aladin, Shrek případně Červená Karkulka. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme k uložení jsou: koně, loď, sněhulák, astronaut či traktor. Nechť vám omalovánka s bubnem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů