Top pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka buben k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná buben k vybarvování pro nejmenší. Omalovánka buben je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zdarma, obrázky, k tisku, k vybarvení, Buben, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Hudba, pro děti, obrázek, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s bubnem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - uhlíky, akrylové barvy, pera, propisovací tužky nebo také fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky vskutku velmi mnoho. Omalovánku buben lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s bubnem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří zrak dětí, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, akrylové barvy či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, druhy automobilů a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy ptáků a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Plamínek a čtyřkoláci, Zvonilka, Stašpytlík případně Zhu Zhu Pets. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: plachetnice, princezna, miminko, lokomotiva s vagónky a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou buben.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů