Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka buben k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná buben k omalování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka buben je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: Hudba, k vybarvení, Buben, online, k vytisknutí, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku, zdarma, k vytištění, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bubnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, uhly, umělecké tužky nebo grafitové tužky. Možností je pro nejmenší děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku buben lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s bubnem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze nebo také čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, olejové pastely anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, pohádkové postavy, druhy ptáků a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Aladin, Princezna a žabák, Teletubbies, Hot Wheels nebo také Zvonilka. Je však náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: astronaut, miminko, liška, psi či pes. Ať omalovánka buben přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů