Doporučujeme


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka buben zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem buben k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka buben je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: vymalovánky, omalovánka, domalovánky, ke stáhnutí, online, k vytištění, dětské obrázky, pro děti, ke stažení, obrázky, omalovánky, Buben, zdarma, k vytisknutí

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bubnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, temperové barvy, pastelky, pera a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek buben lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bubnem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, temperové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, druhy sportů, písmenka a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, různé sporty anebo zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Tlapková patrola, Myška Minie, Lví král, Bob a Bobek nebo Doba ledová. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tady máme k uložení jsou: kočka, piráti, auto, raketa a čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou bubnu.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů