Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka buben k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem buben k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka buben je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Buben - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Buben - A5            Omalovánka - Buben - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Buben patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, k vytištění, obrázek, obrázky, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Hudba, pro děti, Buben

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Buben k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bubnem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, vodové barvy, propisovací tužky, zvýrazňovače nebo voskovky. Malovacích potřeb je pro kluky i holky vskutku mnoho. Omalovánku buben lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s bubnem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba fixky, vodové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i buben :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různé kytky a nebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, U nás na farmě, Mickey mouse, Superčarodějnice a Harry Potter. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: pes, astronaut, astronaut, koně případně plachetnice. Nechť vám omalovánka s bubnem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů