Výběr omalovánek


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kniha Genesis 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem Kniha Genesis 11 k obarvování pro naše milé prcky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 12:10-20. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 11 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, Kniha Genesis 11, obrázek, pro děti, k vytištění, ke stažení, Bible a křesťanství, k vybarvení, zdarma, online, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 11 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s Kniha Genesis 11 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, uhly, pastelové tužky, křídy a vodové barvy. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici ohromující množství. Obrázek Kniha Genesis 11 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 11 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například pastelky, uhly či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i Kniha Genesis 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, různé sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Bambi, Indiana Jones, Bořek stavitel, Plants vs. Zombies případně Zvonilka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stažení jsou: mašinka, princezna, psi, astronaut nebo také houby. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Kniha Genesis 11.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů