Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kniha Genesis 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Kniha Genesis 11 k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 12:10-20. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 11 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Kniha Genesis 11, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázek, pro děti, online, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, voskovky, fixy, uhlíky anebo vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Kniha Genesis 11 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, voskovky případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, čísla a pochopitelně i Kniha Genesis 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata a nebo různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Želvy Ninja, Locika, Tom a Jerry či Stašpytlík. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme k uložení jsou: loď, sněhulák, traktor, auto nebo též plachetnice. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 11 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů