Nejstahovanější


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 11 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Kniha Genesis 11 k vybarvování pro holčičky. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 12:10-20. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 11 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, zdarma, zadarmo, k vytištění, obrázek, omalovánky, k vytisknutí, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, k vybarvení, Kniha Genesis 11, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 11 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 11 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, voskové tužky, olejové pastely, umělecké tužky nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Genesis 11 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 11 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří čas, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. křídy, voskové tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, sporty, zvířátka a pochopitelně i Kniha Genesis 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání lidí nebo též jídla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Angry birds, Paw patrol, Fortnite, Indiana Jones a Kuře Calimero. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, vláček, Santa Klaus, koně případně auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 11.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů